IPPP » Kontakt / O nas
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Zapraszamy do kontaktu

Ppp z pasją

Jako niezależny podmiot wspieramy administrację samorządową i centralną nie tylko w tworzeniu planów rozwoju infrastrukturalnego lecz przede wszystkim w ich urzeczywistnianiu. Sektorowi prywatnemu pomagamy zaś rozwijać działalność na rynku inwestycji publicznych – zwłaszcza w modelu typu ppp (ppp/koncesje). Krzewiąc ideę ppp sami stanowimy jej dobry przykład. Od 2003 roku budujemy porozumienie pomiędzy sektorami na rzecz rozwoju ppp i jako organizacja pozarządowa rozwijamy dla podmiotów publicznych oraz prywatnych rynek ppp.

O nas

Instytut PPP to pierwsza w Polsce organizacja specjalizująca się w zagadnieniu partnerstwa publiczno-prywatnego. Naszą misją jest pomaganie zarówno podmiotom publicznym jak i partnerom prywatnym w udanej realizacji projektów typu ppp. Cel ten realizujemy m.in. poprzez edukowanie w zakresie ppp, specjalistyczne doradztwo oraz szereg aktywności obliczonych na upowszechnianie i doskonalenie modelu ppp, które podejmujemy zarówno w kraju jak i zagranicą. Wierzymy, że właściwe przygotowanie inwestycji ppp od strony formalnej, technicznej, prawnej oraz ekonomicznej jest, w połączeniu ze wzajemnym zrozumieniem potrzeb sektorów publicznego i prywatnego, właściwą drogą rozwoju oraz modernizacji społeczeństw i gospodarek.

Zespół

Na zespół Instytutu PPP składają się jego etatowi pracownicy oraz szereg współpracujących firm, instytucji oraz indywidualnych specjalistów. Partnerzy IPPP są obecni we wszystkich regionach Polski a także poza granicami kraju. Pozostajemy jednocześnie otwarci na nowe doświadczenia w zakresie ppp oraz innowacje, jakie pojawiają się w kontekście modelu partnerstwa publiczno-prywatnego.

Kontakt

Lata doświadczeń na rynku inwestycji publicznych wśród organizacji krajowych i zagranicznych, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego, pokazały, że dobre relacje między partnerami są podstawą udanej współpracy. Wiedząc, że największy kapitał konkretnej inwestycji mogą stanowić zaangażowani w nią ludzie, udostępniamy Państwu różnorodne możliwości kontaktu z nami:

Telefon: + 48 22 435 95 02 (w godzinach pracy biurowej)

E-mail: info@ippp.pl (ogólny), bartosz.korbus@ippp.pl (doradztwo), szkolenia@ippp.pl (szkolenia)

Wirtualnie: facebook

Adres pocztowy:

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego
ul. Noakowskiego 24
00-668 Warszawa

Spotkanie osobiste:

Dowolna lokalizacja w Warszawie lub na terenie Polski oraz ew. spotkanie zagraniczne (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu omówienia szczegółów)

 

Dane rejestrowe

Pełna nazwa: Fundacja „Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego”

Adres: ul. Noakowskiego 24, 00-668 Warszawa, Polska

KRS: 0000172867

NIP: 118-171-2761

REGON: 015613863

Rachunek bankowy (format NRB do rozliczeń krajowych):

51-1020-1127-0000-1002-0068-8853 (PKO BP)

Rachunek bankowy (format IBAN do rozliczeń międzynarodowych wraz z kodem BIC/SWIFT):

IBAN: PL51-1020-1127-0000-1002-0068-8853
SWIFT (BIC): BPKOPLPW

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
125 osób.

W poprzednim miesiącu:
4235 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA