IPPP » Archiwum 2011 » Zamówienia Publiczne, PPP oraz koncesje w Europie

Zamówienia Publiczne, PPP oraz koncesje w Europie

Warszawa, Polska – rekomendacja IPPP

16-17. czerwca 2011 – 20% RABATU dla naszych uczestników!

W imieniu EIPA (European Institute for Public Administration) mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium poświęcone tematyce europejskich regulacji prawnych w zakresie zamówień publicznych, PPP oraz koncesji, które odbyło się w Warszawie w dniach 16-17. czerwca 2011 r. Tym z Państwa, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu powołując się na IPPP przysługiwał wyjątkowy rabat w wysokości 20% normalnych kosztów uczestnictwa.

Seminarium dedykowane było zarówno przedstawicielom administracji publicznej i sektora prywatnego, organizacjom pozarządowym jak i środowiskom naukowym oraz akademickim. Celem 2-dniowego spotkania była prezentacja obowiązującego prawa UE regulującego PPP, tak w formule prawa zamówień publicznych jak i koncesji.

W przypadku Państwa zainteresowania uczestnictwem w innych wydarzeniach dedykowanych PPP prosimy o odwiedzenie naszego „Kalendarza PPP” lub o kontakt pod adresem ib@ippp.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA