IPPP » Archiwum 2011 » Zamówienia Publiczne, ppp oraz koncesje w Europie
 • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
 • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
 • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
 • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
 • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
 • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
 • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
 • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
 • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Zamówienia Publiczne, ppp oraz koncesje w Europie

Dubrovnik, Chorwacja – rekomendacja IPPP

24-25. października 2011, 20% RABATU dla uczestników IPPP!

EIPA (European Institute for Public Administration) kontynuuje serię seminariów poświęconych tematyce europejskich regulacji prawnych w zakresie zamówień publicznych, partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) oraz koncesji.

Po seminarium w Warszawie, na które mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa w dniach 16-17. czerwca 2011, proponujemy tym razem podróż do kraju kandydującego do UE – Chorwacji i przepięknie położonego nad Adriatykiem na południu kraju Dubrovnika

Poniższe informacje zostały zaczerpnięte z materiałów organizatora (tłumaczenie IPPP):

Grupa docelowa

Seminarium dedykowane jest przede wszystkim przedstawicielom centralnej i lokalnej administracji publicznej, jak również reprezentantom innych instytucji publicznych z krajów UE oraz krajów kandydujących, którzy chcą lepiej poznać europejskie regulacje prawne w obszarach zamówień publicznych, partnerstwa-publiczno prywatnego, oraz koncesji.

Wydarzenie oferuje możliwość pogłębienia swojej wiedzy nie tylko sektorowi publicznemu, lecz również prywatnemu, doradcom czy też środowisku naukowemu i akademickiemu.

Tematyka

Seminarium stanowić będzie przegląd aktualnie obowiązujących w obszarze europejskich zamówień publicznych regulacji prawnych oraz możliwości działania, kładąc szczególny nacisk na dyrektywy UE.  Przedmiotem wydarzenia będą również:

 • wyzwania, jakie napotykane są przy stosowaniu trybu dialogu konkurencyjnego,
 • charakterystyka modelu PPP, tzn. w jakich przypadkach jest stosowany i kiedy sprawdza się najlepiej,
 • kwestia potencjalnych zmian w europejskiej legislacji udzielania zamówień publicznych.

Metoda

Seminarium złożone będzie z prezentacji oraz czasu na przeznaczonego na dyskusje, całość z naciskiem na interakcje pomiędzy uczestnikami. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz wątpliwości, które mogą pojawić się w stosowaniu zamówień publicznych, formuły PPP lub modelu koncesyjnego..

Cele

Celem seminarium jest przekazanie najbardziej aktualnych informacji na temat przepisów, procedur oraz trendów w rozwoju zamówień publicznych, PPP i koncesji w Europie. Wydarzenie ma stanowić korzyść zarówno dla udzielających zamówień, tj. administracji publicznej, jak również dla sektora prywatnego, który będzie miał okazję do lepszego poznania zasad rządzących zamówieniami publicznymi na poziomie europejskim.

Uczestnictwo

W przypadku Państwa zainteresowania uczestnictwem w seminarium, prosimy o kontakt z naszym działem International Business pod adresem e-mail ib@ippp.pl.

Gdyby chcieli Państwo skorzystać z samodzielnej rejestracji, uzyskanie przygotowanego specjalnie dla naszych uczestników 20% RABATU na uczestnictwo w seminarium, możliwe będzie tylko w przypadku wyraźnego powołania się na Instytut PPP w formularzu rejestracyjnym

 

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
39 osób.

W poprzednim miesiącu:
3584 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA