IPPP » Archiwum 2015 » Zagospodarowanie Wzgórza Zamkowego w Sztumie – konsultacje rynkowe.
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Zagospodarowanie Wzgórza Zamkowego w Sztumie – konsultacje rynkowe.

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Informacyjne – POBIERZ (.pdf)

Test rynku – POBIERZ (.doc)

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Miasta i Gminy Sztum prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące możliwości realizacji Przedsięwzięcia polegającego na zagospodarowaniu Wzgórza Zamkowego w Sztumie.

Niniejsze konsultacje, które mamy Państwu przyjemność zaproponować, mają na celu przeprowadzenie testu rynkowego, a także uzyskanie Państwa opinii, co do możliwości zainwestowania na obszarze Wzgórza Zamkowego. Właściwy wybór partnera prywatnego nastąpi w kolejnym etapie wdrażania zgodnie z ustawą o partnerstwie publiczno-prywatnym z 19 grudnia 2008 r.

Z uwagi na fakt, iż Miasto i Gmina Sztum zainteresowana jest wypracowaniem optymalnej struktury realizacji w/w Przedsięwzięcia, która odpowiadać będzie także potencjalnym partnerom prywatnym, przekazujemy Państwu niniejsze memorandum w celu poznania Państwa stanowiska. Zwracamy się z prośbą o przekazanie uwag i sugestii, zarówno co do struktury prawnej, jak i założeń finansowych celem dokonania ewentualnych korekt przyjętych rozwiązań.

Ponadto informujemy, iż opisane poniżej Przedsięwzięcie, co do zakresu rzeczowego, jak i założeń finansowych nie jest ostateczne i może ulec zmianie w wyniku Państwa uwag i wskazówek, dalszych prac analitycznych i negocjacji przeprowadzanych w trybie ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym podczas postępowania dotyczącego wyboru partnera prywatnego do realizacji Przedsięwzięcia.

W udostępnionym Memorandum Informacyjne znajdą Państwo opis Przedsięwzięcia, z kolei w dokumencie Test rynku znajdują się pytania. Prosimy o odesłanie Państwa odpowiedzi najpóźniej do dnia 7 sierpnia 2015 r. na adres poznan@ippp.pl.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub trudności w wypełnianiu ankiety prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Partnerstwa Publiczno– Prywatnego pod nr telefonu 501 597 816 lub za pośrednictwem e-mail: poznan@ippp.pl. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania związane z przeprowadzanym badaniem.


W celu udostępnienia archiwalnej wersji Memorandum Informacyjnego oraz Testu rynku - prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Partnerstwa Publiczno–Prywatnego pod nr telefonu 22 435 95 02 lub za pośrednictwem e-mail: info@ippp.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
39 osób.

W poprzednim miesiącu:
3584 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA