Wizyta studyjna ppp: Gdańsk-Sierpc-Toruń | IPPP | Partnerstwo Publiczno-Prywatne | Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego | PPP
IPPP » Archiwum 2017 » Wizyta studyjna ppp: Gdańsk-Sierpc-Toruń

Wizyta studyjna ppp: Gdańsk-Sierpc-Toruń

Podsumowanie

Minął już ponad rok od momentu, w którym na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki opracowaliśmy Katalog dobrych praktyk projektów partnerstwa publiczno-prywatnego w obszarze turystyki. W katalogu zawarta jest charakterystyka całego rynku ppp w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem przedsięwzięć realizowanych w obszarze turystyki. Analiza przykładów zawartych w publikacji potwierdza, że przedsięwzięcia z tego sektora są najliczniej inicjowanymi, a także realizowanymi postępowaniami z wykorzystaniem formuły ppp. Publikacja dostępna jest w sekcji  Inne publikacje.

W dn. 7-9 listopada 2017 r. Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną (Toruń) zorganizowali wizytę studyjną poświęconą partnerstwu publiczno-prywatnemu. W wizycie udział wzięło łącznie 50 przedstawicieli szeroko rozumianych instytucji naukowych oraz samorządu.

Zapraszamy również do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z wydarzenia na naszym profilu społecznościowym - facebook.plAlbum pn. „Wizyta studyjna – 7-9 XI 2017 r.”.

Pragniemy przypomnieć, że celem publikacji oraz zorganizowanej wizyty studyjnej (kolejny krok po publikacji) jest pokazanie możliwości zastosowania idei partnerstwa publiczno-prywatnego w turystyce, a także przedstawienie doświadczeń i potencjalnych korzyści wynikających z realizacji inwestycji w tej formule. Wierzymy, że ten sposób szerzenia dobrych praktyk jest najbardziej efektywny w kontekście inicjowania nowych postępowań oraz realizacji planowanych przedsięwzięć w formule ppp!

Archiwalna treść newsa

 

Gdańsk-Sierpc-Toruń

7-9 listopada 2017

W imieniu Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu (organizator), Ministerstwa  Sportu i Turystyki oraz Instytutu PPP (partner merytoryczny) zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w trzydniowej wizycie studyjnej pn. „Promocja turystyki edukacyjnej szansą na rozwój obiektów działających w ramach PPP”. 

O wydarzeniu

Głównym celem wizyty studyjnej jest propagowanie turystyki edukacyjnej i turystyki rodzinnej w wybranych obiektach ze szczególnym uwzględnieniem miast Torunia, Sierpca oraz Gdańska. W ramach wizyty skupimy się przede wszystkim na obiektach, które funkcjonują w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Wydarzenie adresowane jest do nauczycieli organizujących wycieczki szkolne, biura podróży – organizatorów turystyki młodzieżowej, redakcje i wydawnictwa z zakresu turystyki szkolnej. Więcej informacji na temat wydarzenia zamieszczonych jest na stronie www.edukacyjnytorun.pl.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Panem Dawidem Zalewskim, który oczekuje na pytania pod adresem email dawid.zalewski@ippp.pl lub nr tel.: 535 006 591.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
74 osób.

W poprzednim miesiącu:
9344 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA