IPPP » Archiwum 2017 » Wizyta studyjna ppp: Gdańsk-Sierpc-Toruń
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Wizyta studyjna ppp: Gdańsk-Sierpc-Toruń

Podsumowanie

Minął już ponad rok od momentu, w którym na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki opracowaliśmy Katalog dobrych praktyk projektów partnerstwa publiczno-prywatnego w obszarze turystyki. W katalogu zawarta jest charakterystyka całego rynku ppp w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem przedsięwzięć realizowanych w obszarze turystyki. Analiza przykładów zawartych w publikacji potwierdza, że przedsięwzięcia z tego sektora są najliczniej inicjowanymi, a także realizowanymi postępowaniami z wykorzystaniem formuły ppp. Publikacja dostępna jest w sekcji  Inne publikacje.

W dn. 7-9 listopada 2017 r. Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną (Toruń) zorganizowali wizytę studyjną poświęconą partnerstwu publiczno-prywatnemu. W wizycie udział wzięło łącznie 50 przedstawicieli szeroko rozumianych instytucji naukowych oraz samorządu.

Zapraszamy również do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z wydarzenia na naszym profilu społecznościowym - facebook.plAlbum pn. „Wizyta studyjna – 7-9 XI 2017 r.”.

Pragniemy przypomnieć, że celem publikacji oraz zorganizowanej wizyty studyjnej (kolejny krok po publikacji) jest pokazanie możliwości zastosowania idei partnerstwa publiczno-prywatnego w turystyce, a także przedstawienie doświadczeń i potencjalnych korzyści wynikających z realizacji inwestycji w tej formule. Wierzymy, że ten sposób szerzenia dobrych praktyk jest najbardziej efektywny w kontekście inicjowania nowych postępowań oraz realizacji planowanych przedsięwzięć w formule ppp!

Archiwalna treść newsa

 

Gdańsk-Sierpc-Toruń

7-9 listopada 2017

W imieniu Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu (organizator), Ministerstwa  Sportu i Turystyki oraz Instytutu PPP (partner merytoryczny) zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w trzydniowej wizycie studyjnej pn. „Promocja turystyki edukacyjnej szansą na rozwój obiektów działających w ramach PPP”. 

O wydarzeniu

Głównym celem wizyty studyjnej jest propagowanie turystyki edukacyjnej i turystyki rodzinnej w wybranych obiektach ze szczególnym uwzględnieniem miast Torunia, Sierpca oraz Gdańska. W ramach wizyty skupimy się przede wszystkim na obiektach, które funkcjonują w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Wydarzenie adresowane jest do nauczycieli organizujących wycieczki szkolne, biura podróży – organizatorów turystyki młodzieżowej, redakcje i wydawnictwa z zakresu turystyki szkolnej. Więcej informacji na temat wydarzenia zamieszczonych jest na stronie www.edukacyjnytorun.pl.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Panem Dawidem Zalewskim, który oczekuje na pytania pod adresem email dawid.zalewski@ippp.pl lub nr tel.: 535 006 591.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
25 osób.

W poprzednim miesiącu:
3591 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA