IPPP » Archiwum 2015 » Warsztaty ppp w Szczecinie

Warsztaty ppp w Szczecinie

Szczecin, Polska

29 maja 2015 r.

Instytut PPP wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w jednodniowych, bezpłatnych warsztatach na temat partnerstwa publiczno-prywatnego.

Warsztaty odbędą się 29 maja 2015 r. w Sali Sesyjnej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Mickiewicza 41 w Szczecinie.

O wydarzeniu

Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, przedstawienie dobrych praktyk w zakresie projektów oświetleniowych, termomodernizacyjnych, drogowych oraz wskazanie alternatywnych instrumentów finansowania zadań publicznych. Program warsztatów – tutaj.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza (w przeciągu 24h nasz konsultant poinformuje o pozytywnym, bądź negatywnym rozpatrzeniu zgłoszenia).

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia, Dawidem Zalewskim pod nr telefonu +48 535 006 591.


Rekrutacja zakończona (brak miejsc)

Informujemy, iż 61 zgłoszeń na Warsztaty ppp zostało rozpatrzonych pozytywnie. Informacja została zaaktualizowana 25 maja 2015 r. o godz. 14:31.


Zapraszamy do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z wydarzenia na naszym profilu społecznościowym - facebook.plAlbum pn. „Warsztaty ppp w Szczecinie – 29 V 2015 r.”.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA