IPPP » Kalendarz ppp » Warsztaty ppp z zakresu termomodernizacji w Warszawie

Warsztaty ppp z zakresu termomodernizacji w Warszawie

Warszawa, Polska

14 marca 2017

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego wspólnie z Narodową Agencją Poszanowania Energii serdecznie zapraszają do bezpłatnego udziału w jednodniowych warsztatach pn. „Jak finansować z oszczędności głęboką termomodernizację budynków użyteczności publicznej”.  Warsztaty odbędą się 14 marca 2019 r. w siedzibie Narodowej Agencji Poszanowania Energii w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 20.

O wydarzeniu (program)

Warsztaty, na które mamy przyjemność Państwa zaprosić są adresowane do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Podczas spotkania przedstawione zostaną praktyczne założenia projektów ppp, koncentrując się przede wszystkim na możliwościach jakie niesie za sobą wykorzystanie modelu ESCO w formule ppp. Szczegółowo omówiony zostanie proces oceny stanu technicznego budynków w kontekście współpracy (audyt oraz analizy przed zainicjowaniem procedury wyboru partnera prywatnego). Poza częścią teoretyczną przedstawione zostaną przykłady projektów realizowanych i zrealizowanych co jest istotne w kontekście promocji dobrych praktyk ppp, które nie kiedy stanowią kluczowy czynnik na etapie wyboru procedury realizacji przedsięwzięcia.

Ponadto, na zakończenie warsztatów przewidziana jest możliwość indywidualnych konsultacji z prelegentami. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego na dole strony, a następnie odesłanie skanu na adres radoslaw.szczesniak@ippp.pl.

Miejsce wydarzenia

Warsztaty odbędą się w Narodowej Agencji Poszanowania Energii S.A. przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Warszawie (Sala nr 214 Varsowia, II.piętro).

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Panem Radosławem Szcześniakiem (Dział Konferencji i Szkoleń) pod numerem telefonu +48 730 933 962.

Dokumenty

Formularz zgłoszeniowy

 

 

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
142 osób.

W poprzednim miesiącu:
4087 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA