IPPP » Archiwum 2017 » Warsztaty ppp z zakresu efektywności energetycznej w Radomiu

Warsztaty ppp z zakresu efektywności energetycznej w Radomiu

Podsumowanie

Dn. 13 czerwca 2017 r. Stowarzyszenie Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego wraz z Instytutem Partnerstwa Publiczno Prywatnego, zorganizowali warsztaty poświęcone partnerstwu publiczno-prywatnego. Była to doskonała okazja, by porozmawiać o partnerstwie, potencjale jaki stwarza dla samorządów w inwestycjach zakładających termomodernizację obiektów użyteczności publicznej. W warsztatach udział wzięło łącznie 55 uczestników reprezentujących sektor publiczny!

Zapraszamy również do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z wydarzenia na naszym profilu społecznościowym - facebook.plAlbum pn. „Konferencja ppp w Radomiu – 13 VI 2017 r.”.

 

Archiwalna treść newsa

Radom, Polska

5 października 2017

W imieniu Stowarzyszenia Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego, zapraszamy do udziału w jednodniowych warsztatach ppp z zakresu efektywności energetycznej. Warsztaty odbędą się 5 października 2017 r. w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” zlokalizowanym przy ul. Kopernika 1 w Radomiu.

O wydarzeniu (program)

Tematem przewodnim warsztatów jest analiza ppp pod kątem skutecznej i efektywnej realizacji zadań publicznych w obszarze efektywności energetycznej, a w szczególności termomodernizacji. Dlatego, że o skuteczności możemy mówić tylko i wyłącznie w odniesieniu do projektów realizowanych lub zrealizowanych, podczas konferencji głos zabiorą eksperci posiadający praktyczne doświadczenie we wdrażaniu inwestycji w formule ppp.

W pierwszej części spotkania przedstawiona zostanie charakterystyka rynku ppp w Polsce. Omówiona zostanie struktura oraz potencjał rozwoju rynku ppp, a także rola kapitału zewnętrznego w rozwoju polskiej gospodarki komunalnej. W drugiej części spotkania przedstawione zostaną dobre doświadczenia we wdrażaniu projektów ppp, ścieżki wyboru partnera prywatnego oraz najważniejsze zapisy umowy. Druga część spotkania to także omówienie inwestycji z punktu widzenia dwóch stron realizujących umowę: strony publicznej oraz partnera prywatnego. Następnie, dr Krzysztof Szymański z Instytutu PPP omówi obecną strukturę rynku ppp. Na zakończenie warsztatów przewidziana została możliwość konsultacji własnych pomysłów w ramach 60 min. przerwy kawowej. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Rejestracja rozpoczyna się o godz. 9:00.

Miejsce wydarzenia

Warsztaty odbędą się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej przy ul. Kopernika 1 w Radomiu.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Panem Dawidem Zalewskim, który oczekuje na pytania pod adresem email dawid.zalewski@ippp.pl lub nr tel.: 535 006 591. 


Rekrutacja zakończona  (pozostało 0 wolnych)

Informujemy, iż pozytywnie rozpatrzono 77 zgłoszeń. Negatywnie rozpatrzono 4 zgłoszenia. Obecnie rozpatrujemy 0 zgłoszeń.

Informacja zaaktualizowana dn. 05-10-2017 r. o godz. 18:25.
Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA