Warsztaty ppp w Warszawie | IPPP | Partnerstwo Publiczno-Prywatne | Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego | PPP
IPPP » Archiwum 2017 » Warsztaty ppp w Warszawie

Warsztaty ppp w Warszawie

Warszawa, Polska

13 grudnia 2017

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego serdecznie zaprasza do udziału w jednodniowych warsztatach ppp z zakresu efektywności energetycznej. Warsztaty odbędą się 13 grudnia 2017 r. w siedzibie Instytutu PPP przy ul. Noakowskiego 24 w Warszawie.

O wydarzeniu (program)

Tematem przewodnim warsztatów jest analiza ppp pod kątem skutecznej i efektywnej realizacji zadań publicznych w obszarze efektywności energetycznej, a w szczególności termomodernizacji i oświetlenia ulicznego. Dlatego, że o skuteczności możemy mówić tylko i wyłącznie w odniesieniu do projektów realizowanych lub zrealizowanych, podczas warsztatów głos zabiorą eksperci posiadający praktyczne doświadczenie we wdrażaniu inwestycji w formule ppp.

W pierwszej części spotkania przedstawiona zostanie charakterystyka rynku ppp w Polsce. Omówiona zostanie struktura oraz potencjał rozwoju rynku ppp, a także obowiązujący stan prawny. W drugiej części spotkania przedstawione zostaną dobre doświadczenia we wdrażaniu projektów ppp, ścieżki wyboru partnera prywatnego oraz najważniejsze zapisy umowy. Druga część spotkania to także omówienie inwestycji z punktu widzenia strony realizującej umowę: partnera prywatnego. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Rejestracja rozpoczyna się o godz. 9:00.

Miejsce wydarzenia

Warsztaty odbędą się w siedzibie Instytutu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego przy ul. Noakowskiego 24 w Warszawie.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Panem Dawidem Zalewskim, który oczekuje na pytania pod adresem email dawid.zalewski@ippp.pl lub nr tel.: 535 006 591.


Rekrutacja w toku (pozostało 0 wolnych)

Informujemy, iż pozytywnie rozpatrzono 25 zgłoszeń. Negatywnie rozpatrzono 6 zgłoszeń. Obecnie rozpatrujemy 0 zgłoszeń.

Informacja zaaktualizowana dn. 13-12-2017 r. o godz. 8:46.
Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
282 osób.

W poprzednim miesiącu:
9399 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA