IPPP » Archiwum 2016 » Warsztaty ppp w Łoniowie

Warsztaty ppp w Łoniowie

Łoniów, Polska

16 marca 2016

W imieniu Urzędu Gminy Łoniów serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w jednodniowych warsztatach z zakresu ppp, które odbędą się  16 marca 2016 r. w Łoniowie.  

O wydarzeniu (program)

Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, podziału ryzyka w projektach ppp, opisania procedur związanych z wyborem partnera prywatnego, przybliżenie projektów realizowanych w tej formule w gminach. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się z optymalnym procesem realizacji projektów z zakresu efektywności enerfetycznej. Na zakończenie warsztatów przewidziana jest dyskusja oraz indywidualne konsultacje z prelegentami. Program znajduje się tutaj.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego zainteresowanych realizacją projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 10:00.

Miejsce wydarzenia

Warsztaty odbędą się w siedzibie Urzędu Gminy Łoniów, Łoniów 56, 27 – 670 Łoniów

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Szkoleń pod numerem telefonu +48 535 006 591.


Rekrutacja w toku (pozostało 0 wolnych miejsc)

Informacja zaaktualizowana o godz. 7:24 dnia 16-03-2016 r.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA