Warsztaty ppp w Łoniowie | IPPP | Partnerstwo Publiczno-Prywatne | Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego | PPP
IPPP » Archiwum 2016 » Warsztaty ppp w Łoniowie

Warsztaty ppp w Łoniowie

Łoniów, Polska

16 marca 2016

W imieniu Urzędu Gminy Łoniów serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w jednodniowych warsztatach z zakresu ppp, które odbędą się  16 marca 2016 r. w Łoniowie.  

O wydarzeniu (program)

Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, podziału ryzyka w projektach ppp, opisania procedur związanych z wyborem partnera prywatnego, przybliżenie projektów realizowanych w tej formule w gminach. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się z optymalnym procesem realizacji projektów z zakresu efektywności enerfetycznej. Na zakończenie warsztatów przewidziana jest dyskusja oraz indywidualne konsultacje z prelegentami. Program znajduje się tutaj.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego zainteresowanych realizacją projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 10:00.

Miejsce wydarzenia

Warsztaty odbędą się w siedzibie Urzędu Gminy Łoniów, Łoniów 56, 27 – 670 Łoniów

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Szkoleń pod numerem telefonu +48 535 006 591.


Rekrutacja w toku (pozostało 0 wolnych miejsc)

Informacja zaaktualizowana o godz. 7:24 dnia 16-03-2016 r.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
74 osób.

W poprzednim miesiącu:
9344 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA