IPPP » Archiwum 2016 » Warsztaty ppp w Krakowie

Warsztaty ppp w Krakowie

Podsumowanie

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie dnia 22 czerwca 2016 r. zorganizowali warsztaty ppp nt. partnerstwa publiczno-prywatnego dla samorządów.

Warsztaty odbyły się w siedzibie w ZiS’u i zgromadziły łącznie 38 przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.

Zapraszamy również do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z wydarzenia na naszym profilu społecznościowym - facebook.plAlbum pn. „Warsztaty ppp w Krakowie – 22 VI 2016 r.”.

// <![CDATA[
// < ![CDATA[
// < ![CDATA[
//

Kraków, Polska

22 czerwca 2016

W imieniu Gospodarza – Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz współorganizatora warsztatów – pppakademia.pl, serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w jednodniowych warsztatach ppp, które odbędą się  22 czerwca 2016 r. w Krakowie.

O wydarzeniu (program)

Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, podziału ryzyka w projektach ppp, opisania procedur związanych z wyborem partnera prywatnego, przybliżenie projektów realizowanych w tej formule. Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość poznania optymalnych rozwiązań realizacji inwestycji z obszaru budowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej. Na zakończenie warsztatów przewidziana jest możliwość indywidualnych konsultacji z prelegentami. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli jednostek sektora finansów publicznych. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracji należy dokonać poprzez formularz zamieszczony poniżej.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 10:00.

Miejsce wydarzenia

Warsztaty odbędą się w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 10 w Krakowie.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Szkoleń pod numerem telefonu +48 535 006 591.

 

 


Rekrutacja zakończona (pozostało 0 wolnych miejsc)

Informujemy, iż pozytywnie rozpatrzono 38 zgłoszeń. Negatywnie rozpatrzono 9 zgłoszeń. Struktura uczestników warsztatów jest następująca:

  • Prokurator Okręgowy – 1 osoba;
  • Zastępca Prezydenta – 2 osoby,
  • Zastępca Burmistrza – 3 osoby,
  • Wójt – 6 osób;
  • Asystent Burmistrza – 1 osoba;
  • Zastępca Burmistrza –  3 osoby;
  • Dyrektor – 5 osób;
  • Skarbnik – 3 osoby,
  • Naczelnik (kierownik) – 7 osób;
  • Główny specjalista, insepktor – 7 osób.

Informacja zaaktualizowana o godz. 12:42 dnia 13-06-2016 r.


Organizator warsztatów        Współorganizator warsztatów             Gospodarz warsztatów

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
182 osób.

W poprzednim miesiącu:
3384 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA