IPPP » Archiwum 2017 » Warsztaty PPP: rewitalizacja, Ustka 23. listopada 2018

Warsztaty PPP: rewitalizacja, Ustka 23. listopada 2018

Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego.

Instytut PPP wraz z Urzędem Miasta Ustka serdecznie zapraszają przedstawicieli podmiotów publicznych na bezpłatne warsztaty poświęcone zastosowaniu formuły PPP przy realizacji przedsięwzięć w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego.

W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się z istotą PPP, a na przykładzie praktyk innych podmiotów z Polski i za granicy dowiedzą w jaki sposób przygotować się do przeprowadzenia postępowania z obszaru rewitalizacji w formule PPP.

Warsztaty odbędą się w Urzędzie Miasta Ustka przy ul. Ks. Kardynała St. Wyszyńskiego 3,w dniu 23.11.2018 r., potrwają od godz. 9:00 do 15:30. 

Uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe, publikację pt. „PPP w strategiach rewitalizacji dziedzictwa kulturowego. Podręcznik dla samorządów terytorialnych” oraz posiłek.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu RESTAURA, realizowanego przez Instytut PPP.

Szczegółowy program warsztatów znajduje się na stronie projektu.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego drogą mailową na adres: anna.latusek@ippp.pl.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z organizowanymi warsztatami prosimy o kontakt z Anną Latusek: 22 435 95 02; anna.latusek@ippp.pl

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
177 osób.

W poprzednim miesiącu:
3380 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA