IPPP » Archiwum 2012 » Twoja wizja rozwoju Szczecina

Twoja wizja rozwoju Szczecina

Pierwsza wideokonferencja z naszymi ekspertami!

Twoja wizja rozwoju Szczecina – kwiecień 2012

Konferencja organizowana przez Studenckie Forum Business Centre Club pod honorowym patronatem Instytutu PPP poświęcona jest zagadnieniom partnerstwa publiczno-prywatnego. Wyjątkową formę (o czym napiszemy dalej) przyjmie prezentacja naszego przedstawiciela na temat infrastruktury parkingowej stanowiącej rdzeń każdego większego miasta.

Wydarzenie w całości poświęcone jest PPP, stąd też nie zabraknie specjalistów, którzy w tej materii będą mogli przedstawić realizację projektów od strony teoretycznej jak również praktyków, którzy skonfrontują nową formę realizacji zamówień publicznych z rzeczywistością.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji.

Zdalna prezentacja – odległość nie ma dla nas znaczenia

Obecnie niezwykle dużo dzieje się w temacie PPP, czego skutkiem są liczne konferencje, seminaria, spotkania, wizyty studyjne czy też doradztwo świadczone przez naszych ekspertów, co początkowo uniemożliwiało nam uczestnictwo w tym wydarzeniu. Z drugiej strony jesteśmy najdłużej działającym oraz pierwszym w Polsce podmiotem zajmującym się profesjonalnie tematyką PPP – można powiedzieć, że wspieraliśmy tę formułę, zanim została jeszcze skonstruowana prawnie. Dlatego też Instytut PPP pragnie wspierać wszelkie inicjatywy zmierzające do upowszechnienia PPPw Polsce – stąd pomysł na wideokonferencję.
Będzie to nasze pierwsze doświadczenie i miejmy nadzieje, że nie ostatnie w świadczeniu naszej pomocy tą drogą.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
178 osób.

W poprzednim miesiącu:
3381 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA