IPPP » Archiwum 2013 » TEST RYNKU: Rozbudowa Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego „Słowianka”

TEST RYNKU: Rozbudowa Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego „Słowianka”

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Inwestycyjne - POBIERZ

Test rynku - POBIERZ (opcjonalnie .doc)

Instytut PPP, na zlecenie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka Sp. z o.o., prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące realizacji inwestycji w ramach Przedsięwzięcia pod nazwą:

„Rozbudowa Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego „Słowianka” w Gorzowie Wielkopolskim o Centrum Hotelowe z funkcjami sportowymi i odnową biologiczną”.

Zachęcamy wszystkie podmioty prywatne zainteresowane udziałem w tym Przedsięwzięciu  do zapoznania się ze wstępnymi założeniami realizacji inwestycji oraz, co ważniejsze, przekazania Państwa uwag, zarówno co do struktury prawnej modelu jak i założeń finansowych. Przekazane informacje pozwolą na dokonanie ewentualnej korekty przyjętych rozwiązań i opracowanie optymalnych rozwiązań dotyczących współpracy, a także pozwolą na oszacowanie wielkości grupy skupiającej partnerów prywatnych, potencjalnie zainteresowanych realizacją przedsięwzięcia.

W udostępnionym Memorandum Inwestycyjnym znajdą Państwo opis Przedsięwzięcia, z dokument Test rynku zawiera pytanie dotyczące inwestycji. Prosimy o odesłanie Państwa odpowiedzi najpóźniej do dnia 19 sierpnia 2013 r. na adres administracja@slowianka.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Dawidem Zalewskim nr +48 535 006 591.


W celu udostępnienia archiwalnej wersji Memorandum Informacyjnego oraz Testu rynku - prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Partnerstwa Publiczno–Prywatnego pod nr telefonu 22 435 95 02 lub za pośrednictwem e-mail: info@ippp.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
154 osób.

W poprzednim miesiącu:
4196 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA