IPPP » Archiwum 2013 » TEST RYNKU: Rozbudowa Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego „Słowianka”

TEST RYNKU: Rozbudowa Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego „Słowianka”

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Inwestycyjne - POBIERZ

Test rynku - POBIERZ (opcjonalnie .doc)

Instytut PPP, na zlecenie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka Sp. z o.o., prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące realizacji inwestycji w ramach Przedsięwzięcia pod nazwą:

„Rozbudowa Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnego „Słowianka” w Gorzowie Wielkopolskim o Centrum Hotelowe z funkcjami sportowymi i odnową biologiczną”.

Zachęcamy wszystkie podmioty prywatne zainteresowane udziałem w tym Przedsięwzięciu  do zapoznania się ze wstępnymi założeniami realizacji inwestycji oraz, co ważniejsze, przekazania Państwa uwag, zarówno co do struktury prawnej modelu jak i założeń finansowych. Przekazane informacje pozwolą na dokonanie ewentualnej korekty przyjętych rozwiązań i opracowanie optymalnych rozwiązań dotyczących współpracy, a także pozwolą na oszacowanie wielkości grupy skupiającej partnerów prywatnych, potencjalnie zainteresowanych realizacją przedsięwzięcia.

W udostępnionym Memorandum Inwestycyjnym znajdą Państwo opis Przedsięwzięcia, z dokument Test rynku zawiera pytanie dotyczące inwestycji. Prosimy o odesłanie Państwa odpowiedzi najpóźniej do dnia 19 sierpnia 2013 r. na adres administracja@slowianka.pl.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Dawidem Zalewskim nr +48 535 006 591.


W celu udostępnienia archiwalnej wersji Memorandum Informacyjnego oraz Testu rynku - prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Partnerstwa Publiczno–Prywatnego pod nr telefonu 22 435 95 02 lub za pośrednictwem e-mail: info@ippp.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
178 osób.

W poprzednim miesiącu:
3381 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA