IPPP » Archiwum 2012 » TEST RYNKU – parkingi kubaturowe w Gdańsku

TEST RYNKU – parkingi kubaturowe w Gdańsku

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Inwestycyjne – POBIERZ (pdf.)

Instytut PPP, na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gdańsku, prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące realizacji inwestycji w ramach Przedsięwzięcia pod nazwą:

Zaprojektowanie, wybudowanie, sfinansowanie i zarządzanie co najmniej dwoma parkingami kubaturowymi w Śródmieściu Gdańska”.

Zachęcamy wszystkie podmioty prywatne zainteresowane udziałem w tym Przedsięwzięciu do zapoznania się z założeniami Miasta Gdańska odnośnie realizacji inwestycji oraz udzielenie informacji zwrotnej. Państwa opinia będzie miała istotne znaczenie dla koncesjodawcy, który zamierza ogłosić postępowania na wybór koncesjonariusza zgodne z oczekiwaniami sektora prywatnego.

W udostępnionym Memorandum Inwestycyjnym znajdą Państwo opis Przedsięwzięcia oraz 15 pytań. Prosimy o odesłanie Państwa odpowiedzi najpóźniej do dnia 30 maja 2012 na adres ib@ippp.pl.

 

 

 

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
178 osób.

W poprzednim miesiącu:
3381 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA