IPPP » Archiwum 2012 » TEST RYNKU – parkingi kubaturowe w Gdańsku

TEST RYNKU – parkingi kubaturowe w Gdańsku

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Inwestycyjne – POBIERZ (pdf.)

Instytut PPP, na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gdańsku, prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące realizacji inwestycji w ramach Przedsięwzięcia pod nazwą:

Zaprojektowanie, wybudowanie, sfinansowanie i zarządzanie co najmniej dwoma parkingami kubaturowymi w Śródmieściu Gdańska”.

Zachęcamy wszystkie podmioty prywatne zainteresowane udziałem w tym Przedsięwzięciu do zapoznania się z założeniami Miasta Gdańska odnośnie realizacji inwestycji oraz udzielenie informacji zwrotnej. Państwa opinia będzie miała istotne znaczenie dla koncesjodawcy, który zamierza ogłosić postępowania na wybór koncesjonariusza zgodne z oczekiwaniami sektora prywatnego.

W udostępnionym Memorandum Inwestycyjnym znajdą Państwo opis Przedsięwzięcia oraz 15 pytań. Prosimy o odesłanie Państwa odpowiedzi najpóźniej do dnia 30 maja 2012 na adres ib@ippp.pl.

 

 

 

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
167 osób.

W poprzednim miesiącu:
4190 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA