IPPP » Archiwum 2011 » Targi inwestycyjne CIFIT Xiamen 2011
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Targi inwestycyjne CIFIT Xiamen 2011

Xiamen, prowincja Fujian, Chiny

7-11. września 2011, Instytut PPP gościem targów!

Zakończona właśnie 15. edycja targów CIFIT Xiamen 2011 to jedna z największych tego typu imprez na świecie, w której Polska uczestniczy od samego początku. W tym roku Polska była honorowym wystawcą, promując walory inwestowania w Polsce m.in. za pośrednictwem przedstawicieli PAIiIZ, Agencji Rozwoju Mazowsza, Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Krakowskiego Parku Technologicznego, grupy polskich przedsiębiorców oraz delegacji PPP pod przewodnictwem Ministerstwa Gospodarki złożonej z prezydentów polskich miast oraz przedstawiciela Instytutu PPP. Na stronie internetowej Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHiI) Konsulatu Generalnego RP w Szanghaju mogliśmy przeczytać następujące informacje o wydarzeniu:

„Tegoroczna edycja ma szczególnie istotne znaczenie dla Polski, również ze względu na Prezydencję naszego kraju w Unii Europejskiej. Targi CIFIT mają profil inwestycyjny. W okresie wzmożonego zainteresowania firm chińskich udziałem w procesie globalizacji, głównym kierunkiem  aktywności promocyjnej będzie prezentacja licznym chińskim gościom wielorakich możliwości inwestycyjnych w Polsce.

Obok organizacji polskiego pawilonu narodowego, oczekujemy przyjazdu z kraju misji Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) promującej inwestycje bezpośrednie w Polsce, liczymy także na udział przedstawicieli regionów i miast zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Na polskim stoisku na targach w Xiamen istnieje możliwość zaprezentowania oferty firm, które poszukują inwestorów lub są zainteresowane współpracą z chińskim partnerem w branżach high-tech, takich, jak np. elektronika, ICT, ochrona środowiska, energetyka odnawialna, biotechnologia, chemia. W programie targów przewidziano również organizację polskiego seminarium inwestycyjnego, jak i spotkania „matchmakingowe”.

Instytut PPP na targach w Xiamen!

Instytut PPP z zaszczytem przyjął zaproszenie Ministerstwa Gospodarki do wzięcia udziału w targach CIFIT. Mieliśmy ogromną przyjemność zaprezentować polski rynek PPP podczas szeregu wizyt w chińskich firmach i instytucjach, podczas seminariów oraz na spotkaniach biznesowych.

Kontakt do WPHiI:

Instytucjom oraz firmom zainteresowanym działalnością na rynku chińskim polecamy kontakt z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Szanghaju:

strona internetowa: www.shanghai.trade.gov.pl

e-mail: shanghai@trade.gov.pl

tel.: +86-21-63758035 / 62371726

fax: +86-21-63758233

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
39 osób.

W poprzednim miesiącu:
3584 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA