IPPP » Archiwum 2011 » Targi inwestycyjne CIFIT Xiamen 2011

Targi inwestycyjne CIFIT Xiamen 2011

Xiamen, prowincja Fujian, Chiny

7-11. września 2011, Instytut PPP gościem targów!

Zakończona właśnie 15. edycja targów CIFIT Xiamen 2011 to jedna z największych tego typu imprez na świecie, w której Polska uczestniczy od samego początku. W tym roku Polska była honorowym wystawcą, promując walory inwestowania w Polsce m.in. za pośrednictwem przedstawicieli PAIiIZ, Agencji Rozwoju Mazowsza, Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Krakowskiego Parku Technologicznego, grupy polskich przedsiębiorców oraz delegacji PPP pod przewodnictwem Ministerstwa Gospodarki złożonej z prezydentów polskich miast oraz przedstawiciela Instytutu PPP. Na stronie internetowej Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHiI) Konsulatu Generalnego RP w Szanghaju mogliśmy przeczytać następujące informacje o wydarzeniu:

„Tegoroczna edycja ma szczególnie istotne znaczenie dla Polski, również ze względu na Prezydencję naszego kraju w Unii Europejskiej. Targi CIFIT mają profil inwestycyjny. W okresie wzmożonego zainteresowania firm chińskich udziałem w procesie globalizacji, głównym kierunkiem  aktywności promocyjnej będzie prezentacja licznym chińskim gościom wielorakich możliwości inwestycyjnych w Polsce.

Obok organizacji polskiego pawilonu narodowego, oczekujemy przyjazdu z kraju misji Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) promującej inwestycje bezpośrednie w Polsce, liczymy także na udział przedstawicieli regionów i miast zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Na polskim stoisku na targach w Xiamen istnieje możliwość zaprezentowania oferty firm, które poszukują inwestorów lub są zainteresowane współpracą z chińskim partnerem w branżach high-tech, takich, jak np. elektronika, ICT, ochrona środowiska, energetyka odnawialna, biotechnologia, chemia. W programie targów przewidziano również organizację polskiego seminarium inwestycyjnego, jak i spotkania „matchmakingowe”.

Instytut PPP na targach w Xiamen!

Instytut PPP z zaszczytem przyjął zaproszenie Ministerstwa Gospodarki do wzięcia udziału w targach CIFIT. Mieliśmy ogromną przyjemność zaprezentować polski rynek PPP podczas szeregu wizyt w chińskich firmach i instytucjach, podczas seminariów oraz na spotkaniach biznesowych.

Kontakt do WPHiI:

Instytucjom oraz firmom zainteresowanym działalnością na rynku chińskim polecamy kontakt z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Szanghaju:

strona internetowa: www.shanghai.trade.gov.pl

e-mail: shanghai@trade.gov.pl

tel.: +86-21-63758035 / 62371726

fax: +86-21-63758233

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA