IPPP » Archiwum 2012 » Targi ppp i inwestycji w Płocku

Targi ppp i inwestycji w Płocku

Płock

9-10. maja 2012

Patronat IPPP

W płockiej „Orlen Arena” odbyły się pierwsze w Polsce targi PPP, które uroczyście otworzyli: prezydent Płocka Pan Andrzej Nowakowski, prezes Międzynarodowego Centrum Rozwoju Lokalnego CIFAL Płock Pan Przemysław Berent (spółka miasta Płock i jedyna w Europie Centralnej i Wschodniej akredytowana przez ONZ jednostka o statusie Międzynarodowego Ośrodka Szkoleniowego dla Władz/Podmiotów Lokalnych UNITAR) oraz Bartosz Korbus reprezentujący Instytut PPP.

Targi zgromadziły ponad 80 wystawców z Polski i zagranicy oraz duże rzesze indywidualności zajmujących się rynkiem PPP w Polsce – zarówno z ramienia administracji publicznej jak i sektora prywatnego.

W przedkonferencyjnym jeszcze opisie przedsięwzięcia Urzędu Miasta Płocka mogliśmy przeczytać, że:

„Celem targów jest pomoc w nawiązaniu szerokich kontaktów pomiędzy partnerami publicznymi i prywatnymi z całej Polski, a także zwrócenie uwagi na możliwości inwestycyjne Mazowsza. Naszą misją jest stworzenie miejsca spotkań wszystkich sektorów zaangażowanych w realizację projektów inwestycyjnych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego oraz umożliwienie promocji projektów inwestycyjnych miast i oferty partnerów prywatnych.”

Po zakończeniu targów możemy z całą pewnością potwierdzić, że cel ten został zrealizowany, a imprezę należy zaliczyć do zdecydowanie udanych i wartych powtórzenia.

Więcej o samych targach przeczytacie Państwo na oficjalnej stronie internetowej targów: www.targi-ppp.pl

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
166 osób.

W poprzednim miesiącu:
4190 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA