IPPP » Archiwum 2012 » Targi ppp i inwestycji w Płocku

Targi ppp i inwestycji w Płocku

Płock

9-10. maja 2012

Patronat IPPP

W płockiej „Orlen Arena” odbyły się pierwsze w Polsce targi PPP, które uroczyście otworzyli: prezydent Płocka Pan Andrzej Nowakowski, prezes Międzynarodowego Centrum Rozwoju Lokalnego CIFAL Płock Pan Przemysław Berent (spółka miasta Płock i jedyna w Europie Centralnej i Wschodniej akredytowana przez ONZ jednostka o statusie Międzynarodowego Ośrodka Szkoleniowego dla Władz/Podmiotów Lokalnych UNITAR) oraz Bartosz Korbus reprezentujący Instytut PPP.

Targi zgromadziły ponad 80 wystawców z Polski i zagranicy oraz duże rzesze indywidualności zajmujących się rynkiem PPP w Polsce – zarówno z ramienia administracji publicznej jak i sektora prywatnego.

W przedkonferencyjnym jeszcze opisie przedsięwzięcia Urzędu Miasta Płocka mogliśmy przeczytać, że:

„Celem targów jest pomoc w nawiązaniu szerokich kontaktów pomiędzy partnerami publicznymi i prywatnymi z całej Polski, a także zwrócenie uwagi na możliwości inwestycyjne Mazowsza. Naszą misją jest stworzenie miejsca spotkań wszystkich sektorów zaangażowanych w realizację projektów inwestycyjnych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego oraz umożliwienie promocji projektów inwestycyjnych miast i oferty partnerów prywatnych.”

Po zakończeniu targów możemy z całą pewnością potwierdzić, że cel ten został zrealizowany, a imprezę należy zaliczyć do zdecydowanie udanych i wartych powtórzenia.

Więcej o samych targach przeczytacie Państwo na oficjalnej stronie internetowej targów: www.targi-ppp.pl

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
178 osób.

W poprzednim miesiącu:
3381 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA