IPPP » Archiwum 2016 » Szkolenie wyjazdowe z cyklu samorządowa Akademia PPP

Szkolenie wyjazdowe z cyklu samorządowa Akademia PPP

Białobrzegi, Polska

16-17 czerwca 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowym szkoleniu wyjazdowym z cyklu Samorządowa Akademia PPP, które odbędzie się  16-17 czerwca 2016 r. w Białobrzegach.

O wydarzeniu (pobierz program)

Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy na temat partnerstwa publiczno-prywatnego, podziału ryzyka w projektach ppp, opisania procedur związanych z wyborem partnera prywatnego, przybliżenie projektów realizowanych w tej formule w gminach. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję zaznajomić się optymalnymi rozwiązaniami realizacji wybranych projektów oraz skonsultować własne pomysły lub projekty. Zadbaliśmy również, aby warunki szkoleniowe pozwoliły nam zapomnieć o codziennych obowiązkach i w pełni skupić się na poszerzaniu wiedzy – z możliwością wymiany doświadczeń podczas wieczornych konsultacji.

Wydarzenie jest adresowane w szczególności do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu partnerstwa publiczno-prywatnego.

Obiekt

Wybraliśmy Hotel Marina Diana ze względu na dużą satysfakcję uczestników poprzedniej edycji szkolenia wyjazdowego. Sala szkoleniowa posiada przeszklone ściany, przez które rozpościera się wspaniała panorama Zalewu Zegrzyńskiego. Dzięki temu podczas szkolenia jesteśmy odprężeni i chętni do wzmożonego wysiłku umysłowego. Bliskość portu oraz ścieżek spacerowych jest doskonałym pomysłem na zagospodarowanie przerw przewidzianych w trakcie szkolenia.

 

Miejsce wydarzenia

Szkolenie odbędzie się w Hotelu Marina Diana zlokalizowanego nad Zalewem Zegrzyńskim przy ul. Wczasowej 24 w Białobrzegach.

Bilet wstępu

Uczestnictwo w szkoleniu wymaga zakupu biletu wstępu w cenie podstawowej 1.500 zł netto. W ramach biletu uczestnikowi zostanie zapewniony:

  • udział w intensywnym dwudniowym szkoleniu; 
  • nocleg w pokoju dwuosobowym; 
  • udział w wieczornym spotkaniu (kolacja)* oraz śniadaniu biznesowym; 
  • upominek od Instytutu PPP;
  • certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności;
  • wyjątkowa atmosfera i wspólne odkrywanie świata ppp.

*W zależności od warunków pogodowych, wieczorne spotkanie odbędzie się w sali restauracyjnej lub specjalnie przygotowanym ogródku letnim.

Rejestracja

Rejestracji na szkolenie należy dokonać z poziomu formularza zamieszczonego poniżej. Wraz z otrzymaniem zgłoszenia nasz konsultant zweryfikuje wprowadzone dane. Następnie zostanie wysłana na wskazany adres email faktura pro-forma, której opłacenie wymagane jest do przesyłki biletu wstępu (bilet wstępu należy wydrukować i okazać w dniu szkolenia).

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Konferencji i Szkoleń pod numerem telefonu +48 535 006 591.

Formularz rejestracyjny

Imię:

Nazwisko:

Nazwa reprezentowanego samorządu, instytucji lub firmy:

Zajmowane stanowisko / pełniona funkcja:

Służbowy adres e-mail:

Służbowy telefon:

 


Rekrutacja w toku (pozostało 15 wolnych miejsc)

Informujemy, iż pozytywnie rozpatrzono 5 zgłoszeń. 2 zgłoszenia oczekują na wpłatę. Struktura uczestników szkolenia jest następująca:

  • Starosta -2 osoby,
  • Burmistrz – 1 osoba,
  • Wójt – 2 osoby,
  • Asystent Wójta – 1 osoba.

Informacja zaaktualizowana automatycznie o godz. 13:33 dnia 24-05-2016 r.

 


Ważna informacja 

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi możliwości zorganizowania noclegu dla kierowcy: informujemy, iż w możemy zapewnić nocleg w ramach obiektu, w którym będzie odbywało się szkolenie w kwocie 225 zł (jednakże obejmuje ona tylko i wyłącznie nocleg).

 

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA