IPPP » Kalendarz ppp » Szkolenie wyjazdowe ppp – Kazachstan
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Szkolenie wyjazdowe ppp – Kazachstan

Szkolenie wyjazdowe

Instytut PPP zaprasza wszystkich miłośników ppp, jak również niestandardowych wycieczek górskich (szczególnie narciarskich) do poświęcenia kilku dni nowego roku na szkolenie z zakresu ppp w górach Tienszan, które przygotowaliśmy wspólnie z doświadczonym animatorem ciekawych wyjazdów – firmą ORLICA PRIVATE&INCENTIVE TRAVEL.

O wydarzeniu (program)

Prezentowane szkolenie jest kontynuacją zapoczątkowanej i cieszącej się popularnością serii wyjątkowych szkoleń wyjazdowych (niestandardowych wycieczek górskich). Z początkiem roku warto zgłębić wiedzę na temat zmienianych w ostatnim czasie regulacji rynku ppp jak również projektów jakie przygotowuje samorząd i administracja centralna. PPP wymaga często niestandardowego podejścia do potrzeb klienta, jak również kooperacji z licznymi partnerami biznesowymi i instytucją finansującą. Warto poświęcić kilka dni na dyskusje o potencjale rynku i ewentualnej współpracy w oderwaniu od codziennych obowiązków. Przygotowując się do realizacji projektów ppp, niejednokrotnie należy przełamać utarte schematy działania czemu sprzyja aktywność fizyczna i nowe – nieco egzotyczne – otoczenie :)

Kontakt & zapisy

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Instytutem PPP pod numerem telefonu +48 22 435 95 02.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
125 osób.

W poprzednim miesiącu:
4235 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA