IPPP » Archiwum 2017 » Szkolenie wyjazdowe ppp – Kazachstan

Szkolenie wyjazdowe ppp – Kazachstan

Szkolenie wyjazdowe

Instytut PPP zaprasza wszystkich miłośników ppp, jak również niestandardowych wycieczek górskich (szczególnie narciarskich) do poświęcenia kilku dni nowego roku na szkolenie z zakresu ppp w górach Tienszan, które przygotowaliśmy wspólnie z doświadczonym animatorem ciekawych wyjazdów – firmą ORLICA PRIVATE&INCENTIVE TRAVEL.

O wydarzeniu (program)

Prezentowane szkolenie jest kontynuacją zapoczątkowanej i cieszącej się popularnością serii wyjątkowych szkoleń wyjazdowych (niestandardowych wycieczek górskich). Z początkiem roku warto zgłębić wiedzę na temat zmienianych w ostatnim czasie regulacji rynku ppp jak również projektów jakie przygotowuje samorząd i administracja centralna. PPP wymaga często niestandardowego podejścia do potrzeb klienta, jak również kooperacji z licznymi partnerami biznesowymi i instytucją finansującą. Warto poświęcić kilka dni na dyskusje o potencjale rynku i ewentualnej współpracy w oderwaniu od codziennych obowiązków. Przygotowując się do realizacji projektów ppp, niejednokrotnie należy przełamać utarte schematy działania czemu sprzyja aktywność fizyczna i nowe – nieco egzotyczne – otoczenie :)

Kontakt & zapisy

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z wydarzeniem zapraszamy do kontaktu z Instytutem PPP pod numerem telefonu +48 22 435 95 02.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
126 osób.

W poprzednim miesiącu:
4079 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA