IPPP » Archiwum » Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP!

Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP!

Szkolenia regionalne

90% dofinansowania

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego zaprasza przedsiębiorców na szkolenia z zasad realizacji przedsięwzięć w formule ppp, które organizowane w ramach projektu pn. „PPP  budowanie konkurencyjności MMŚP”. 

Szkolenia, na które mamy przyjemność Państwa powstały na bazie zebranych przez Instytut PPP doświadczeń w ramach konsultacji z przedsiębiorcami. Nacisk położony został na praktyczne problemy i zagadnienia, na które napotykają przedsiębiorcy planujący realizację projektu ppp.

Efekt szkolenia?

Dzięki nabytym umiejętnościom i wiedzy z zakresu ppp przedsiębiorcy będą mogli w swej praktyce zawodowej uczestniczyć w istotnym obszarze zamówień publicznych niedostępnych dla nich przed uczestnictwem w projekcie ze względu na barierę dostępu do wiedzy o ppp i koszty doradztwa specjalistycznego. Ponadto, będą mogli nawiązywać relacje z innymi przedsiębiorcami jako inicjatorzy (członkowie) konsorcjów i podwykonawcy, uczestnicząc w rynku niedostępnym dla podmiotów nie rozumiejących natury ppp.

Trenerzy

Prowadzenie szkoleń powierzono trenerowi posiadającemu wieloletnie doświadczenie praktyczne w dziedzinie ppp.

Rejestracja
Szczegółowe informacje o szkoleniach i projekcie znajdują się na stronie projektu: www.poznajppp.pl.

Więcej informacji
Wszelkich informacji na temat szkoleń udziela Katarzyna Pilarek, która oczekuje na Państwa pytania pod numerem +48 502 318 715.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA