IPPP » Kalendarz ppp » III edycja „Speed uppp Poland”, 5. grudnia 2018

III edycja „Speed uppp Poland”, 5. grudnia 2018

Pierwsza konferencja o ppp w Polsce po wyborach samorządowych

Warszawa, 5. grudnia 2018

Zapraszamy na III edycję „Speed uppp Poland”, konferencji o rozwoju ppp w Polsce, której tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem roli sektora prywatnego i ppp w polityce antysmogowej.

Wyzwania środowiskowe, przed którymi stoją administracja centralna oraz samorządy, skłaniają do poszukiwania nowych i efektywnych sposobów poprawy jakości powietrza, stanu środowiska naturalnego i jakości otoczenia, w którym żyjemy. Sposobem takim jest współpraca sektora publicznego z prywatnym w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego – formuły, która jest aktywnie wspierana w Europie, jak również stała się przedmiotem udrożnień legislacyjnych w Polsce.

Zobacz program konferencji – PDF

Na program konferencji składają się 3 bloki tematyczne:

  • #CzystePowietrze - rozwiązania antysmogowe, finansowanie projektów wspierających ochronę klimatu i środowiska, gospodarka niskoemisyjna oraz energetyka: OZE, kogeneracja, budynki efektywne energetycznie;
  • #CzystyTransport - narzędzia do obniżania zanieczyszczeń z transportu w miastach, m.in. współdzielona mobilność (bike-, scooter- i car-sharing) strefy czystego transportu, usługa mobilności typu MaaS (Mobility-as-A-Service), elektromobilność, infrastruktura ładowania paliwem alternatywnym;
  • Debata prawna Forum Liderów PPP – udrożnienie regulacji ppp za sprawą znowelizowanej ustawy o ppp, analiza dokonanych zmian i ich skutków, polityka Rządu w zakresie ppp oraz centralna jednostka ds. ppp.

Zasady uczestnictwa

Uczestnictwo w konferencji wymaga akceptacji Regulaminu wydarzenia oraz dokonania opłaty zgodnie z poniższym cennikiem (podane ceny są cenami netto, do których zostanie doliczony podatek VAT 23%). Miejscem konferencji jest hotel Holiday Inn Warsaw City Centre przy ul. Twardej 52 w Warszawie.

BEZPŁATNIE – administracja publiczna (maksymalnie jedna osoba z każdego podmiotu, w tym z możliwością zaprezentowania oferty inwestycyjnej w sesji prezentacji błyskawicznych)

300 PLN – kolejne osoby reprezentujące ten sam podmiot administracji publicznej

500 PLN – placówki dyplomatyczne, organizacje pozarządowe, zrzeszenia branżowe (wyłącznie osoby upoważnione do reprezentacji)

1000 PLN – przedsiębiorstwa, przedsiębiorcy, osoby fizyczne. Cena obejmuje prawo do 2-minutowej prezentacji w sesji prezentacji błyskawicznych.

Rejestracja

W celu rejestracji uczestnictwa prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzenia oraz o przesłanie zgłoszenia na adres adam@ippp.pl.

W wiadomości zgłoszeniowej prosimy o podanie:

  • imienia i nazwiska Uczestnika,
  • nazwy reprezentowanego podmiotu oraz sprawowanej w nim funkcji,
  • danych kontaktowych,
  • informacji o zapoznaniu się i zaakceptowaniu Regulaminu konferencji.
Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
185 osób.

W poprzednim miesiącu:
5862 osób.
Archiwum
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
Leszno_grafika Warsztaty PPP: rewitalizacja, Leszno, 25. września 2018
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Miastem Leszno serdecznie ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA