Spotkanie nt. PPP w Ratuszu. | IPPP | Partnerstwo Publiczno-Prywatne | Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego | PPP
IPPP » Archiwum 2015 » Spotkanie nt. PPP w Ratuszu.

Spotkanie nt. PPP w Ratuszu.

P. Krzysztof Kwiatkowski – prezes NIK gościem specjalnym

W dniu 28 stycznia 2015 r. w Ratuszu odbyło się spotkanie dla burmistrzów, dyrektorów biur urzędu i jednostek miejskich w sprawie zastosowania PPP do realizacji zadań samorządowych, przygotowane we współpracy z Centrum PPP i Instytutem PPP. Udział wzięli min. Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy p. Jacek Wojciechowicz i p. Michał Olszewski oraz p. Krzysztof Kwiatkowski – Prezes Najwyższej Izby Kontroli.

Gościem specjalnym był p. Krzysztof Kwiatkowski  - Prezes Najwyższej Izby Kontroli, który przedstawił wyniki kontroli postępowań przeprowadzonych przez samorządy i zachęcał do stosowania formuły PPP we współpracy z doradcami i przy uwzględnieniu racjonalnego podziału ryzyk między partnerami, tak aby dane ryzyko ponosiła strona, która najlepiej jest w stanie je kontrolować.

Prelegenci skoncentrowali się na aspektach powszechności stosowania PPP i jego zaletach – efektywnością ekonomiczną i ograniczonym wpływem na budżet samorządu, oraz na ostatnich zmianach w prawie ułatwiających stosowanie tego narzędzia.

Biuro Infrastruktury – organizator spotkania – będzie kontynuować działania w celu realizacji niektórych zadań z zastosowaniem PPP, a obecnie już zajmuje się m.in. budową ratusza dla Urzędu Dzielnicy Mokotów czy wymianą oświetlenia ulicznego.

Źródło: www.um.warszawa.pl

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
74 osób.

W poprzednim miesiącu:
9344 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA