IPPP » Archiwum 2012 » „Speed uppp Ukraine” 2012 – dostępny raport

„Speed uppp Ukraine” 2012 – dostępny raport

Kijów, Ukraina – raport z konferencji

23-24. kwietnia 2012

Instytut PPP wraz z Ukraińskim Centrum Wsparcia Rozwoju PPP mieli zaszczyt zaprosić na szczególną międzynarodową konferencję poświęconą zagadnieniu partnerstwa publiczno-prywatnego na Ukrainie – kraju, którego z sąsiadującą Polską łączy nie tylko wspólna organizacja piłkarskiego EURO 2012 ale też łączna liczba mieszkańców wynosząca aż 84 miliony osób.

Wspólna dla Ukrainy i Polski jest także wyraźna potrzeba powstawania i modernizacji infrastruktury publicznej – m.in. infrastruktury transportowej, sieci wodno-kanalizacyjnej, niekonwencjonalnych zakładów produkcji energii – jak również nie mniej silna potrzeba świadczenia wysokiej jakości usług publicznych – choćby w zakresie zaopatrzenia w niezbędne media, gospodarowania odpadami czy opieki zdrowotnej.

Patroni

Jest nam bardzo miło poinformować, iż patronami konferencji były następujące instytucje:

  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Budownictwa i Mieszkalnictwa, i Usług Komunalnych Ukrainy,
  • Państwowa Agencja Inwestycji i Projektów Krajowych Ukrainy,
  • Władze Miasta Kijowa.

Uczestnicy i prezentacje

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z konferencji obejmującą m.in. przebieg wydarzenia oraz profil ponad 80. uczestników, którzy wzięli udział w „Speed uppp Ukraine” 2012. Poniżej znajdą Państwo natomiast większość z przedstawianych prezentacji (w językach angielskim lub ukraińskim/rosyjskim):

„Speed uppp Ukraine” 2013 – przejdź do opisu konferencji

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na II edycję „Speed uppp Ukraine”, która odbędzie się w kwietniu 2013 roku. W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji odnośnie tego wydarzenia, możliwości uczestnictwa, wygłoszenia przemówienia, oferty sponsorskiej czy innej formy współpracy, uprzejmie prosimy o kontakt z działem International Business Instytutu PPP i kierowanie pytań na adres ib@ippp.pl.

 

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
129 osób.

W poprzednim miesiącu:
4081 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA