IPPP » Archiwum 2016 » SEMINARIUM: Partnerstwo publiczno-prywatne w inwestycjach samorządowych

SEMINARIUM: Partnerstwo publiczno-prywatne w inwestycjach samorządowych

Poznań, Polska

8 listopada 2016

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego zapraszają na seminarium pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne w modernizacji infrastruktury publicznej – rozwiązania i korzyści”.

O wydarzeniu

Partnerstwo publiczno-prywatne staje się coraz popularniejszą formą realizacji zadań publicznych w Polsce. Dowodem na duże zainteresowanie tą formą działania jest sukces frekwencyjny organizowanego w przedmiotowym temacie przez SGiW seminarium, które odbyło się w lipcu br. Zachęceni powtarzającymi się głosami wielkopolskich samorządowców o potrzebie realizacji kolejnych działań tego typu, wspólnie z Instytutem PPP przybliżymy wielkopolskim samorządom lokalnym ideę PPP oraz możliwość wykorzystania modelu m.in. przy projektach wodno-kanalizacyjnych, modernizacji infrastruktury oświetleniowej, termomodernizacji i efektywności energetycznej obiektów publicznych. Wspólnie opracowaliśmy program, który w sposób bardzo szczegółowy, w oparciu o praktyczne przykłady projektów wprowadzi Państwa w tematykę partnerstwa publiczno-prywatnego.

Dla kogo?

Do udziału w seminarium zapraszamy wójtów, burmistrzów, prezydentów, starostów oraz pracowników urzędów odpowiedzialnych za realizację inwestycji z zakresu modernizacji infrastruktury publicznej.

Więcej informacji znajduje się na stronie Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA