IPPP » Archiwum 2012 » Samorządowe projekty w Polsce – II edycja

Samorządowe projekty w Polsce – II edycja

Warszawa, Polska

17-18. października 2012

Finansowanie i realizacja: zadania sektora prywatnego

To już szósta konferencja nt. PPP, którą organizuje E.E.L. Events Ltd. i jednocześnie druga dotycząca polskich projektów samorządowych (angielska nazwa serii to Municipal Projects in Poland). Tym razem spotkanie przedstawicieli sektora publicznego i prywatnego odbędzie się w warszawskim hotelu Westin, a jego tematyka dotyczyła będzie w głównej mierze tego, jaką rolę do odegrania przy inwestycjach samorządowych ma i może mieć sektor prywatny.

Do najważniejszych tematów, które poruszone zostaną podczas tej 2-dniowej konferencji, należą: gospodarka budżetowa samorządów, finansowanie projektów samorządowych, PPP w sektorze służby zdrowia, infrastruktura socjalna, miejskie sieci transportowe, gospodarka odpadami i wodno-ściekowa, lokalne źródła energii oraz efektywność energetyczna. Zaprezentowane zostaną też wybrane projekty, których realizacji należy oczekiwać na szczeblu samorządowym.

Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu prosimy o kontakt (również w języku polskim) z Agą Pawłowską pod adresem aga.pawlowska@eelevents.co.uk lub o odwiedzenie strony internetowej konferencji (w języku angielskim).

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
179 osób.

W poprzednim miesiącu:
3382 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA