IPPP » Archiwum 2012 » Ruszył konkurs „3P” projektu systemowego PARP

Ruszył konkurs „3P” projektu systemowego PARP

Konkurs „3P” na modelowy projekt typu PPP

Zgłoszenia do 1. października 2012

W dniu 26. lipca 2012 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która w partnerstwie z Instytutem PPP realizuje projekty systemowy „Partnerstwo publiczno-prywatne”, ogłosiła konkurs dla podmiotów publicznych na modelowe przedsięwzięcia typu PPP, tj. realizowane w oparciu o ustawę o PPP lub o ustawę o koncesji na roboty budowlane lub usługi.

Przewidziano wyłonienie 5. nagród głównych w postaci doradztwa dla konkursowych przedsięwzięć typu PPP, niezależnie od stopnia zaawansowania prac nad konkretnym projektem. Jedynym ograniczeniem jest skala przedsięwzięcia, która w zakresie szacunkowych nakładów inwestycyjnych lub nakładów na usługi nie może przekroczyć 50 mln zł netto.

Szczegółowe informacje nt. konkursu „3P”, w tym m.in. regulamin konkursu i formularz zgłoszenia, dostępne są na stronie projektu www.ppp.parp.gov.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
181 osób.

W poprzednim miesiącu:
3383 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA