IPPP » Archiwum 2012 » Ruszył konkurs „3P” projektu systemowego PARP

Ruszył konkurs „3P” projektu systemowego PARP

Konkurs „3P” na modelowy projekt typu PPP

Zgłoszenia do 1. października 2012

W dniu 26. lipca 2012 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, która w partnerstwie z Instytutem PPP realizuje projekty systemowy „Partnerstwo publiczno-prywatne”, ogłosiła konkurs dla podmiotów publicznych na modelowe przedsięwzięcia typu PPP, tj. realizowane w oparciu o ustawę o PPP lub o ustawę o koncesji na roboty budowlane lub usługi.

Przewidziano wyłonienie 5. nagród głównych w postaci doradztwa dla konkursowych przedsięwzięć typu PPP, niezależnie od stopnia zaawansowania prac nad konkretnym projektem. Jedynym ograniczeniem jest skala przedsięwzięcia, która w zakresie szacunkowych nakładów inwestycyjnych lub nakładów na usługi nie może przekroczyć 50 mln zł netto.

Szczegółowe informacje nt. konkursu „3P”, w tym m.in. regulamin konkursu i formularz zgłoszenia, dostępne są na stronie projektu www.ppp.parp.gov.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
165 osób.

W poprzednim miesiącu:
4189 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA