IPPP » Archiwum 2012 » Projekty infrastrukturalne i transportowe

Projekty infrastrukturalne i transportowe

Berlin, Niemcy

25-26 czerwca 2012

PRAKTYCZNE SEMINARIUM: „Planowanie kosztów oraz wdrażanie projektów infrastrukturalnych i transportowych”

Już drugi rok z rzędu zapraszamy Państwa do wyjazdu do Berlina i uczestnictwa w jednym z seminariów organizowanych przez European Academy, których wyjątkowej jakości mieliśmy okazję doświadczyć sami latem ubiegłego roku. Zachęcamy zatem do zainwestowania Państwa czasu i środków oraz wzięcie udziału w tym 2-dniowymi seminarium , które główny nacisk kładło będzie na nabycie przez Państwa praktycznych umiejętności przygotowania projektów w zakresie infrastruktury i transportu.

Szkolenia (w języku angielskim) poprowadzą przedstawiciele zarówno administracji publicznej jak i przedsiębiorstw – w tym roku ze Słowacji, Czech oraz Irlandii.

W celu uzyskania informacji na temat szczegółowego programu seminarium, prelegentów czy też kwestii organizacyjnych prosimy o zapoznanie się z BROSZURĄ (w języku angielskim), w której znajdą Państwo również formularz zgłoszeniowy.

W przypadku pytań służymy również informacją pod adresem ib@ippp.pl

 

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
165 osób.

W poprzednim miesiącu:
4189 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA