IPPP » Archiwum 2012 » Projekty infrastrukturalne i transportowe

Projekty infrastrukturalne i transportowe

Berlin, Niemcy

25-26 czerwca 2012

PRAKTYCZNE SEMINARIUM: „Planowanie kosztów oraz wdrażanie projektów infrastrukturalnych i transportowych”

Już drugi rok z rzędu zapraszamy Państwa do wyjazdu do Berlina i uczestnictwa w jednym z seminariów organizowanych przez European Academy, których wyjątkowej jakości mieliśmy okazję doświadczyć sami latem ubiegłego roku. Zachęcamy zatem do zainwestowania Państwa czasu i środków oraz wzięcie udziału w tym 2-dniowymi seminarium , które główny nacisk kładło będzie na nabycie przez Państwa praktycznych umiejętności przygotowania projektów w zakresie infrastruktury i transportu.

Szkolenia (w języku angielskim) poprowadzą przedstawiciele zarówno administracji publicznej jak i przedsiębiorstw – w tym roku ze Słowacji, Czech oraz Irlandii.

W celu uzyskania informacji na temat szczegółowego programu seminarium, prelegentów czy też kwestii organizacyjnych prosimy o zapoznanie się z BROSZURĄ (w języku angielskim), w której znajdą Państwo również formularz zgłoszeniowy.

W przypadku pytań służymy również informacją pod adresem ib@ippp.pl

 

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
177 osób.

W poprzednim miesiącu:
3380 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA