IPPP » Archiwum 2012 » Projektowanie i Rozwój Stadionów – szczyt biznesowy

Projektowanie i Rozwój Stadionów – szczyt biznesowy

Warszawa, Polska

12-14. listopada  2012

Tworzenie nowej generacji stadionów, aren i miast sportowych

Organizowany przez Xperiology szczyt biznesowy „Projektowanie i Rozwój Stadionów” (nazwa ang.: The Stadium Business Design & Development Summit) to unikalne wydarzenie dla podmiotów z całego świata zajmujących się budową i zarządzaniem stadionami. Wyrosło ono na sukcesie poprzednich edycji szczytu, które odbywały się w Dublinie, Barcelonie i Turynie. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w warszawskim hotelu Hilton.

Formuła łącząca specjalistyczną konferencję, wystawę branżową oraz spotkania networkingowe pozwoli zgromadzić na szczycie rzesze międzynarodowych profesjonalistów, którzy mają odpowiednią wiedzę i możliwości, aby urzeczywistniać nową generację projektów stadionowych i sportowych.

Konferencja

Program konferencji będzie dostępny w trzech językach: polskim, angielskim oraz rosyjskim. Uczestnicy szczytu będą mieli okazję posłuchać ponad 30 międzynarodowych ekspertów oraz budować relacje biznesowe zarówno na samej konferencji, w ramach której przewidziano dwa spotkania networkingowe, jak również podczas zwiedzania stadionów czy na towarzyszącej konferencji wystawie branżowej.

Zwiedzanie stadionów

Program szczytu został wzbogacony o zwiedzanie dwóch nowych stadionów w Warszawie – Stadionu Narodowego oraz Pepsi Areny, na którym swoje mecze rozgrywa Legia Warszawa, oba malowniczo położone na przeciwległych brzegach Wisły.

Wystawa branżowa

Konferencji towarzyszyć będzie kameralna wystawa z 40 starannie wyselekcjonowanymi wystawcami – liderami w branży infrastruktury sportowej

Szczegóły

W celu zapoznania się ze szczegółami szczytu, w tym z możliwością uczestnictwa, prosimy o odwiedzenie strony internetowej szczytu (w języku angielski).

Prawa autorskie zdjęć

Zaprezentowane na niniejszej stronie zdjęcia Stadionu Narodowego w Warszawie są autorstwa Marii Wiktorii Jędrzejewskiej i są chronione prawami autorskimi. Używanie zdjęć bez uzyskania wcześniejszej zgody autorki jest zabronione.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
180 osób.

W poprzednim miesiącu:
3383 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA