IPPP » Archiwum 2012 » Projektowanie i Rozwój Stadionów – szczyt biznesowy

Projektowanie i Rozwój Stadionów – szczyt biznesowy

Warszawa, Polska

12-14. listopada  2012

Tworzenie nowej generacji stadionów, aren i miast sportowych

Organizowany przez Xperiology szczyt biznesowy „Projektowanie i Rozwój Stadionów” (nazwa ang.: The Stadium Business Design & Development Summit) to unikalne wydarzenie dla podmiotów z całego świata zajmujących się budową i zarządzaniem stadionami. Wyrosło ono na sukcesie poprzednich edycji szczytu, które odbywały się w Dublinie, Barcelonie i Turynie. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w warszawskim hotelu Hilton.

Formuła łącząca specjalistyczną konferencję, wystawę branżową oraz spotkania networkingowe pozwoli zgromadzić na szczycie rzesze międzynarodowych profesjonalistów, którzy mają odpowiednią wiedzę i możliwości, aby urzeczywistniać nową generację projektów stadionowych i sportowych.

Konferencja

Program konferencji będzie dostępny w trzech językach: polskim, angielskim oraz rosyjskim. Uczestnicy szczytu będą mieli okazję posłuchać ponad 30 międzynarodowych ekspertów oraz budować relacje biznesowe zarówno na samej konferencji, w ramach której przewidziano dwa spotkania networkingowe, jak również podczas zwiedzania stadionów czy na towarzyszącej konferencji wystawie branżowej.

Zwiedzanie stadionów

Program szczytu został wzbogacony o zwiedzanie dwóch nowych stadionów w Warszawie – Stadionu Narodowego oraz Pepsi Areny, na którym swoje mecze rozgrywa Legia Warszawa, oba malowniczo położone na przeciwległych brzegach Wisły.

Wystawa branżowa

Konferencji towarzyszyć będzie kameralna wystawa z 40 starannie wyselekcjonowanymi wystawcami – liderami w branży infrastruktury sportowej

Szczegóły

W celu zapoznania się ze szczegółami szczytu, w tym z możliwością uczestnictwa, prosimy o odwiedzenie strony internetowej szczytu (w języku angielski).

Prawa autorskie zdjęć

Zaprezentowane na niniejszej stronie zdjęcia Stadionu Narodowego w Warszawie są autorstwa Marii Wiktorii Jędrzejewskiej i są chronione prawami autorskimi. Używanie zdjęć bez uzyskania wcześniejszej zgody autorki jest zabronione.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
167 osób.

W poprzednim miesiącu:
4190 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA