IPPP » Archiwum 2012 » Projektowanie i Rozwój Stadionów – szczyt biznesowy
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Projektowanie i Rozwój Stadionów – szczyt biznesowy

Warszawa, Polska

12-14. listopada  2012

Tworzenie nowej generacji stadionów, aren i miast sportowych

Organizowany przez Xperiology szczyt biznesowy „Projektowanie i Rozwój Stadionów” (nazwa ang.: The Stadium Business Design & Development Summit) to unikalne wydarzenie dla podmiotów z całego świata zajmujących się budową i zarządzaniem stadionami. Wyrosło ono na sukcesie poprzednich edycji szczytu, które odbywały się w Dublinie, Barcelonie i Turynie. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w warszawskim hotelu Hilton.

Formuła łącząca specjalistyczną konferencję, wystawę branżową oraz spotkania networkingowe pozwoli zgromadzić na szczycie rzesze międzynarodowych profesjonalistów, którzy mają odpowiednią wiedzę i możliwości, aby urzeczywistniać nową generację projektów stadionowych i sportowych.

Konferencja

Program konferencji będzie dostępny w trzech językach: polskim, angielskim oraz rosyjskim. Uczestnicy szczytu będą mieli okazję posłuchać ponad 30 międzynarodowych ekspertów oraz budować relacje biznesowe zarówno na samej konferencji, w ramach której przewidziano dwa spotkania networkingowe, jak również podczas zwiedzania stadionów czy na towarzyszącej konferencji wystawie branżowej.

Zwiedzanie stadionów

Program szczytu został wzbogacony o zwiedzanie dwóch nowych stadionów w Warszawie – Stadionu Narodowego oraz Pepsi Areny, na którym swoje mecze rozgrywa Legia Warszawa, oba malowniczo położone na przeciwległych brzegach Wisły.

Wystawa branżowa

Konferencji towarzyszyć będzie kameralna wystawa z 40 starannie wyselekcjonowanymi wystawcami – liderami w branży infrastruktury sportowej

Szczegóły

W celu zapoznania się ze szczegółami szczytu, w tym z możliwością uczestnictwa, prosimy o odwiedzenie strony internetowej szczytu (w języku angielski).

Prawa autorskie zdjęć

Zaprezentowane na niniejszej stronie zdjęcia Stadionu Narodowego w Warszawie są autorstwa Marii Wiktorii Jędrzejewskiej i są chronione prawami autorskimi. Używanie zdjęć bez uzyskania wcześniejszej zgody autorki jest zabronione.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
16 osób.

W poprzednim miesiącu:
3614 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA