IPPP » Archiwum 2012 » Ppp w Turcji

Ppp w Turcji

Ankara, Turcja

28-29. listopada 2012

Infrastruktura socjalna i miejska, służba zdrowia, transport, gospodarka odpadami

E.E.L. Events Ltd. zaprasza do Ankary na dwudniową konferencję „PPP w Turcji – finansowanie infrastruktury przyszłości”, która odbędzie się w dniach 28-29. listopada 2012 roku w hotelu Crowne Plaza Ankara.

Rynek infrastruktury Turcji rozwija się w sposób niezwykle dynamiczny, a plany lokalnego rządu w zakresie nowych inwestycji są bardzo ambitne. Model PPP natomiast, to jeden z podstawowych sposobów ich realizacji.

Konferencja “PPP w Turcji” będzie stanowić forum dla administracji centralnej oraz regionalnej, na którym zaprezentowane zostaną nadchodzące projekty PPP. Zagadnienia związane ze stosowaniem PPP będą również przedmiotem analitycznego spojrzenia ze strony międzynarodowych ekspertów od PPP. Przedstawiciele tureckiego sektora publicznego wskażą projekty PPP, przygotowane do postępowań przetargowych, w następujących sektorach: infrastruktury socjalnej i miejskiej, służby zdrowia, sieci transportowych (koleje, drogi, porty) oraz gospodarki odpadami.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie konferencji.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
179 osób.

W poprzednim miesiącu:
3382 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA