IPPP » Archiwum 2012 » Ppp w sektorze transportowym

Ppp w sektorze transportowym

Bruksela, Belgia

6-7. września 2012

PPP w sektorze transportowym – wybory, wyzwania i okazje

Transport to jeden z kluczowych sektorów dla przyszłego wykorzystania formuły PPP w Europie, w szczególności z uwagi na potrzebę wdrożenia Transeuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T; Trans-European Networks for Transport) jako istotnego komponentu wewnętrznego rynku UE.

Europejski Instytut Administracji Publicznej (EIPA, European Institute for Public Administration) zaprasza na dwudniowe specjalistyczne warsztaty, które mają dać jego uczestnikom praktyczne umiejętności w zakresie przygotowywania i przeprowadzania postępowań dla projektów PPP w sektorze transportowym – m.in. w drogownictwie, kolejnictwie oraz transporcie miejskim.

Przedmiotem warsztatów będą także zagadnienia analizy popytu, alokacji ryzyka, projektów trans-granicznych, uwarunkowań środowiskowych, obecnej i przyszłej roli funduszy UE (strukturalnego oraz spójności), jak również wdrażania sieci TEN-T.

Uczestnictwo i program – za pośrednictwem strony EIPA (jęz. angielski)

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
181 osób.

W poprzednim miesiącu:
3383 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA