IPPP » Archiwum 2011 » PPP w infrastrukturze drogowej i transporcie

PPP w infrastrukturze drogowej i transporcie

New Delhi, Indie

15-17. czerwca 2011 – rekomendacja IPPP

Jakość infrastruktury drogowej oraz szeroko rozumianego transportu (wodnego, kolejowego, drogowego i powietrznego) jest jednym z podstawowych kryteriów decydujących o wzroście gospodarczym kraju. Potrzeby rozwoju projektów infrastrukturalnych w modelu PPP są w Indiach niezwykle duże – z uwagi na ogromną dynamikę miejscowego rynku oraz drugą największą na świecie liczbę mieszkańców (1,16 mld).

Konferencja, która odbyła się w stolicy Indii, New Delhi, zgromadziła przedstawicieli sektorów publicznego i prywatnego z wielu regionów świata, zainteresowanych rozwojem rynku PPP w Indiach.

W przypadku Państwa zainteresowania uczestnictwem w innych wydarzeniach dedykowanych PPP prosimy o odwiedzenie naszego „Kalendarza PPP” lub o kontakt pod adresem ib@ippp.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
0 osób.

W poprzednim miesiącu:
1120 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA