IPPP » Archiwum 2011 » PPP w infrastrukturze drogowej i transporcie

PPP w infrastrukturze drogowej i transporcie

New Delhi, Indie

15-17. czerwca 2011 – rekomendacja IPPP

Jakość infrastruktury drogowej oraz szeroko rozumianego transportu (wodnego, kolejowego, drogowego i powietrznego) jest jednym z podstawowych kryteriów decydujących o wzroście gospodarczym kraju. Potrzeby rozwoju projektów infrastrukturalnych w modelu PPP są w Indiach niezwykle duże – z uwagi na ogromną dynamikę miejscowego rynku oraz drugą największą na świecie liczbę mieszkańców (1,16 mld).

Konferencja, która odbyła się w stolicy Indii, New Delhi, zgromadziła przedstawicieli sektorów publicznego i prywatnego z wielu regionów świata, zainteresowanych rozwojem rynku PPP w Indiach.

W przypadku Państwa zainteresowania uczestnictwem w innych wydarzeniach dedykowanych PPP prosimy o odwiedzenie naszego „Kalendarza PPP” lub o kontakt pod adresem ib@ippp.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
149 osób.

W poprzednim miesiącu:
4191 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA