IPPP » Archiwum 2011 » Ppp i ICT w inwestycjach energooszczędnych

Ppp i ICT w inwestycjach energooszczędnych

Seminarium „PPP i ICT w inwestycjach energooszczędnych i inteligentnych systemach sterowania”

9. grudnia 2011, Hotel Ibis Warszawa Centrum, Al. Solidarności 165

Zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, w szczególności z rejonu Mazowsza, na seminarium poświęcone partnerstwu publiczno-prywatnemu (PPP) oraz technologiom teleinformatycznym (ICT: Information and Communication Technology) w inwestycjach energooszczędnych oraz inteligentnych systemach sterowania.

Program seminarium (.pdf)

Zasady udziału i rejestracja

Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego w celu otrzymania potwierdzenia udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (pobierz wersję PDF) oraz przesłanie go na jeden z następujących adresów: z.brzozo@mssi.pl lub m.jedrzejczak@armsa.pl. Instytut PPP nie może zagwarantować Państwu możliwości uczestnictwa w seminarium – ta zależeć będzie od decyzji organizatorów.

Organizatorzy

Seminarium jest częścią projektu SIRMAplus, który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a polega na budowie i rozwoju partnerstwa na rzecz przeciwdziałania kryzysowi gospodarczemu w województwie mazowieckim dzięki inwestycjom w nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne. Projekt prowadzony jest przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” (lider), Mazowieckie Stowarzyszenie Gmin na rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Agencję Rozwoju Mazowsza S.A. Cykl seminariów projektu wspierany jest natomiast przez IPPP.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
72 osób.

W poprzednim miesiącu:
3526 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA