IPPP » Archiwum 2011 » Ppp i ICT – seminarium wieńczące cykl 3. spotkań

Ppp i ICT – seminarium wieńczące cykl 3. spotkań

Seminarium podsumowujące cykl spotkań nt. PPP i ICT w informatyzacji, służbie zdrowia oraz inwestycjach energooszczędnych.

14. grudnia 2011, Warszawa, Hotel Gromada Centrum-Dom Chłopa

Rejestracja gości  zaczyna się od godziny 9:20 i będzie trwała do 9:50.

Zapraszamy przedsiębiorców, firmy i organizacje pozarządowe z rejonu Mazowsza na seminarium poświęcone partnerstwu publiczno-prywatnemu (PPP) oraz technologiom teleinformatycznym (ICT: Information and Communication Technology) w trzech branżach: informatyzacji, służbie zdrowia oraz inwestycjach energooszczędnych.

Program seminarium (.pdf)

Zasady udziału i rejestracja

Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. W celu zgłoszenia prosimy o kontakt z jedną z następujących osób: z.brzozo@mssi.pl lub m.jedrzejczak@armsa.pl. Instytut PPP nie odpowiada za rejestrację uczestników przedmiotowego spotkania, a jest jedynie partnerem merytorycznym cyklu seminariów.

Organizatorzy

Seminarium jest częścią projektu SIRMAplus, który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a polega na budowie i rozwoju partnerstwa na rzecz przeciwdziałania kryzysowi gospodarczemu w województwie mazowieckim dzięki inwestycjom w nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne. Projekt prowadzony jest przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” (lider), Mazowieckie Stowarzyszenie Gmin na rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Agencję Rozwoju Mazowsza S.A.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA