IPPP » Archiwum 2016 » Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Kraków, Polska

19 października 2016

W imieniu Organizatora – Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w wydarzeniu pn. „Kraków – Norymberga – Lwów. Sesja samorządowa PPP”, które odbędzie się 19 października 2016 r. w Krakowie.

Geneza wydarzenia

Wiosną tego roku Krakowski Zarząd Infrastruktury Sportowej zainicjował nowy projekt międzynarodowy pn. „Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa Inicjatywa PPP”. Jego celem jest podnoszenie kompetencji oraz wymiana doświadczeń w zakresie ppp między miastami partnerskimi Krakowem, Norymbergą i Lwowem. Po wizycie w Norymberdze i Lwowie nadszedł czas na zaprezentowanie doświadczeń polskich, w tym również krakowskich.

O wydarzeniu

W trakcie wydarzenia, skierowanego przede wszystkim do przedstawicieli polskich samorządów, zaprezentowane zostaną projekty zrealizowane przez samorząd Krakowa, jak i plany na najbliższą przyszłość. Ponadto zaprezentowane zostaną najciekawsze projekty realizowane w Polsce. Siemens zaprezentuje przedsięwzięcia realizowane w obszarze efektywności energetycznej a Warbud doświadczenia z realizacji pierwszego projektu rządowego w zakresie kubatury (Budowa Sądu w Nowym Sączu, a także swe inne projekty, w tym szkoły w Norymberdze). Udział w wydarzeniu, skierowanym do przedstawicieli polskich władz samorządowych, zadeklarowali również przedstawiciel Norymbergi, który zaprezentuje doświadczenia miasta bliźniaczego Krakowa w zakresie budowy szkół w formule ppp oraz reprezentant bawarskiego ministerstwa, który opowie o wspieraniu przez bawarski rząd lokalnych inwestycji ppp. Ponieważ konferencja organizowana jest w okresie istotnych zmian legislacyjnych zamykających ostatnie 7 lat rozwoju rynku ppp będzie to również okazja do podsumowania tego czasu i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami legislacyjnymi pod kątem realizacji kolejnych projektów.

Miejsce

Plac Wszystkich Świętych 3-4 (Sala Obrad Rady Miasta Krakowa), Kraków.

Rejestracja

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracji zostało zamieszczonych na stronie: www.ppp4krakow.pl.

 

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
149 osób.

W poprzednim miesiącu:
4191 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA