IPPP » Archiwum 2016 » Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Kraków, Polska

19 października 2016

W imieniu Organizatora – Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w wydarzeniu pn. „Kraków – Norymberga – Lwów. Sesja samorządowa PPP”, które odbędzie się 19 października 2016 r. w Krakowie.

Geneza wydarzenia

Wiosną tego roku Krakowski Zarząd Infrastruktury Sportowej zainicjował nowy projekt międzynarodowy pn. „Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa Inicjatywa PPP”. Jego celem jest podnoszenie kompetencji oraz wymiana doświadczeń w zakresie ppp między miastami partnerskimi Krakowem, Norymbergą i Lwowem. Po wizycie w Norymberdze i Lwowie nadszedł czas na zaprezentowanie doświadczeń polskich, w tym również krakowskich.

O wydarzeniu

W trakcie wydarzenia, skierowanego przede wszystkim do przedstawicieli polskich samorządów, zaprezentowane zostaną projekty zrealizowane przez samorząd Krakowa, jak i plany na najbliższą przyszłość. Ponadto zaprezentowane zostaną najciekawsze projekty realizowane w Polsce. Siemens zaprezentuje przedsięwzięcia realizowane w obszarze efektywności energetycznej a Warbud doświadczenia z realizacji pierwszego projektu rządowego w zakresie kubatury (Budowa Sądu w Nowym Sączu, a także swe inne projekty, w tym szkoły w Norymberdze). Udział w wydarzeniu, skierowanym do przedstawicieli polskich władz samorządowych, zadeklarowali również przedstawiciel Norymbergi, który zaprezentuje doświadczenia miasta bliźniaczego Krakowa w zakresie budowy szkół w formule ppp oraz reprezentant bawarskiego ministerstwa, który opowie o wspieraniu przez bawarski rząd lokalnych inwestycji ppp. Ponieważ konferencja organizowana jest w okresie istotnych zmian legislacyjnych zamykających ostatnie 7 lat rozwoju rynku ppp będzie to również okazja do podsumowania tego czasu i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami legislacyjnymi pod kątem realizacji kolejnych projektów.

Miejsce

Plac Wszystkich Świętych 3-4 (Sala Obrad Rady Miasta Krakowa), Kraków.

Rejestracja

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracji zostało zamieszczonych na stronie: www.ppp4krakow.pl.

 

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
124 osób.

W poprzednim miesiącu:
4234 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA