IPPP » Archiwum 2016 » Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Kraków, Polska

19 października 2016

W imieniu Organizatora – Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w wydarzeniu pn. „Kraków – Norymberga – Lwów. Sesja samorządowa PPP”, które odbędzie się 19 października 2016 r. w Krakowie.

Geneza wydarzenia

Wiosną tego roku Krakowski Zarząd Infrastruktury Sportowej zainicjował nowy projekt międzynarodowy pn. „Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa Inicjatywa PPP”. Jego celem jest podnoszenie kompetencji oraz wymiana doświadczeń w zakresie ppp między miastami partnerskimi Krakowem, Norymbergą i Lwowem. Po wizycie w Norymberdze i Lwowie nadszedł czas na zaprezentowanie doświadczeń polskich, w tym również krakowskich.

O wydarzeniu

W trakcie wydarzenia, skierowanego przede wszystkim do przedstawicieli polskich samorządów, zaprezentowane zostaną projekty zrealizowane przez samorząd Krakowa, jak i plany na najbliższą przyszłość. Ponadto zaprezentowane zostaną najciekawsze projekty realizowane w Polsce. Siemens zaprezentuje przedsięwzięcia realizowane w obszarze efektywności energetycznej a Warbud doświadczenia z realizacji pierwszego projektu rządowego w zakresie kubatury (Budowa Sądu w Nowym Sączu, a także swe inne projekty, w tym szkoły w Norymberdze). Udział w wydarzeniu, skierowanym do przedstawicieli polskich władz samorządowych, zadeklarowali również przedstawiciel Norymbergi, który zaprezentuje doświadczenia miasta bliźniaczego Krakowa w zakresie budowy szkół w formule ppp oraz reprezentant bawarskiego ministerstwa, który opowie o wspieraniu przez bawarski rząd lokalnych inwestycji ppp. Ponieważ konferencja organizowana jest w okresie istotnych zmian legislacyjnych zamykających ostatnie 7 lat rozwoju rynku ppp będzie to również okazja do podsumowania tego czasu i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami legislacyjnymi pod kątem realizacji kolejnych projektów.

Miejsce

Plac Wszystkich Świętych 3-4 (Sala Obrad Rady Miasta Krakowa), Kraków.

Rejestracja

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rejestracji zostało zamieszczonych na stronie: www.ppp4krakow.pl.

 

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
126 osób.

W poprzednim miesiącu:
4079 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA