IPPP » Archiwum 2011 » Polska i CEE – Projekty komunalne i samorządowe

Polska i CEE – Projekty komunalne i samorządowe

Warszawa, Polska – rekomendacja IPPP

17-19. października 2011

15% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW SEKTORA PRYWATNEGO!

Wydarzenie ma na celu stworzenie platformy do wymiany doświadczenia i wiedzy na temat PPP i zrozumienia wzajemnych korzyści płynących ze współpracy podmiotów publicznych i inwestorów prywatnych. Szereg warsztatów i prezentacji skupiających się na infrastrukturze transportowej i telekomunikacyjnej, gospodarowaniu odpadami, budownictwie mieszkaniowym i rozbudowie parkingów będzie opierało się na promowaniu samorządowych projektów PPP w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W konferencji i warsztatach tematycznych wezmą udział wysokiej rangi reprezentanci rządu, przedstawiciele samorządów lokalnych i firm komunalnych, stowarzyszeń i fundacji propagujących rozwój PPP; branży bankowo-finansowej, funduszy Private Equity, inwestorzy, firmy ubezpieczeniowe i fundusze emerytalne, firmy budowlane oraz kancelarie prawne, firmy konsultingowe i specjaliści z sektora PPP/PFI/PF z całej Europy (źródło tekstu: materiały organizatora)

W przypadku zainteresowania udziałem w tym wyjątkowym wydarzeniu, jak również w sprawie możliwości ekspozycji Państwa organizacji (lokalnego samorządu lub firmy) podczas 3-dniowego wydarzenia, prosimy o kontakt pod adresem ib@ippp.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
0 osób.

W poprzednim miesiącu:
1120 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA