IPPP » Archiwum 2015 » Poland and CEE PPP Forum, 12. maja 2015

Poland and CEE PPP Forum, 12. maja 2015

Warszawa, Polska

Hotel InterContinental

25% zniżki z naszym kodem rabatowym!

EEL Events, które już od ponad pięciu lat organizuje konferencje poświęcone tematyce infrastruktury i partnerstwa publiczno-prywatnego, ma przyjemność zaprosić na kolejne forum dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie z 2013 r. zgromadziło ponad 120. uczestników, natomiast tegoroczne edycja będzie ważnym briefingiem nt. mechanizmów finansowania i sposobów realizacji inwestycji infrastrukturalnych, jak również poprawy środowiska formalno-prawnego obliczonego na ciągłe usprawnianie rynku zamówień publicznych.

Tematem przewodnim konferencji jest to, jak uczynić z ppp efektywny i dobrze funkcjonujący mechanizm realizacji zadań publicznych – zarówno w Polsce, jak i w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Uczestnikami forum oraz towarzyszącym mu dyskusjom będą przedstawiciele sektora publicznego oraz prywatnego, w tym instytucje finansujące. Będziecie mieli Państwo okazję uczestniczyć we wspólnej dyskusji na temat tego, jak skutecznie korzystać z ppp oraz czego uczą nas dotychczasowe doświadczenia we wdrażania projektów typu ppp.

Po więcej informacji o konferencji zapraszamy na stronę internetową wydarzenia (link).

Udostępniamy Państwu nasz specjalny kod rabatowy, który upoważnia do 25% zniżki na uczestnictwo w konferencji. Aby ją otrzymać należy podać kod PI25 kontaktując się z monique.bonnick@eelevents.co.uk.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA