IPPP » Archiwum 2016 » PODSUMOWANIE: Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

PODSUMOWANIE: Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Kraków, Polska

W dniu 19.10.2016 r. w Krakowie odbyła się międzynarodowa konferencja z udziałem samorządowców z Norymbergi, Lwowa i Krakowa poświęcona wymianie doświadczeń w zakresie wdrażania przedsięwzięć ppp, a także podsumowująca realizację działań projektu pn. Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa inicjatywa PPP.

Konferencja jest podsumowaniem projektu pn. „Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa Inicjatywa PPP”, który wiosną br. zainicjował Krakowski Zarząd Infrastruktury Sportowej. Celem projektu jest podnoszenie kompetencji oraz wymiana doświadczeń w zakresie ppp między miastami partnerskimi Krakowem, Norymbergą i Lwowem. Toteż po wizycie w Norymberdze i Lwowie nadszedł czas na zaprezentowanie polskich doświadczeń.

Podczas kilkugodzinnej konferencji, przedstawiciele samorządów i firm wykonawczych oraz eksperci podzielili się wiedzą i doświadczeniami z zakresu realizacji projektów ppp. Nie zabrakło rozmów na temat aspektów prawnych i uwarunkowań przedsięwzięć realizowanych w tej formule.

Wydarzenie zgromadziło ponad 100 uczestników będących przedstawicielami sektora prywatnego i publicznego. Ponadto, gościem sesji był Przewodniczący RMK Bogusław Kośmider. Uczestniczyły w niej również delegacje Norymbergi ze Skarbnikiem Miasta Haraldem Riedelem i Lwowa z I Zastępcą Mera Wiktorem Puszkariowem.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową organizatora konferencji www.ppp4krakow.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
42 osób.

W poprzednim miesiącu:
3584 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA