IPPP » Archiwum 2016 » PODSUMOWANIE: Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

PODSUMOWANIE: Polsko-niemiecko-ukraińska konferencja PPP

Kraków, Polska

W dniu 19.10.2016 r. w Krakowie odbyła się międzynarodowa konferencja z udziałem samorządowców z Norymbergi, Lwowa i Krakowa poświęcona wymianie doświadczeń w zakresie wdrażania przedsięwzięć ppp, a także podsumowująca realizację działań projektu pn. Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa inicjatywa PPP.

Konferencja jest podsumowaniem projektu pn. „Polsko-niemiecko-ukraińska samorządowa Inicjatywa PPP”, który wiosną br. zainicjował Krakowski Zarząd Infrastruktury Sportowej. Celem projektu jest podnoszenie kompetencji oraz wymiana doświadczeń w zakresie ppp między miastami partnerskimi Krakowem, Norymbergą i Lwowem. Toteż po wizycie w Norymberdze i Lwowie nadszedł czas na zaprezentowanie polskich doświadczeń.

Podczas kilkugodzinnej konferencji, przedstawiciele samorządów i firm wykonawczych oraz eksperci podzielili się wiedzą i doświadczeniami z zakresu realizacji projektów ppp. Nie zabrakło rozmów na temat aspektów prawnych i uwarunkowań przedsięwzięć realizowanych w tej formule.

Wydarzenie zgromadziło ponad 100 uczestników będących przedstawicielami sektora prywatnego i publicznego. Ponadto, gościem sesji był Przewodniczący RMK Bogusław Kośmider. Uczestniczyły w niej również delegacje Norymbergi ze Skarbnikiem Miasta Haraldem Riedelem i Lwowa z I Zastępcą Mera Wiktorem Puszkariowem.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową organizatora konferencji www.ppp4krakow.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA