IPPP » Archiwum 2015 » Ostatni numer Biuletynu PPP już dostępny!

Ostatni numer Biuletynu PPP już dostępny!

Biuletyn PPP nr 13

Już tylko kilka godzin dzieli nas od zakończenia projektu systemowego PARP pt. „Partnerstwo Publiczno-Prywatne”, którego owocem było m. in. opublikowanie 13 numerów Biuletynu PPP, organizacja 28 seminariów regionalnych, publikacja raportów branżowych, przeprowadzenie licznych debat nt. ppp, prowadzenie konsultacji nt. ppp oraz wiele innych działań. W tym miejscu zapraszamy do zapoznania się z opublikowanym ostatnim numerem Biuletynu PPP – link tutaj.

Wraz z zakończeniem projektu chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. W szczególności podziękowania kierujemy do osób zaangażowanych w nadzór nad realizacją projektu, autorów artykułów, ekspertów współpracujących, uczestnikom szkoleń i seminarium oraz wszystkim nie wymienionym powyżej, dzięki którym projekt zakończył się z tak dużym sukcesem.

Chcieliśmy również poinformować Państwa, iż w nadchodzącym roku, w ramach realizacji naszych celów statutowych, będziemy kontynuować działania wspierające rozwój partnerstwa publiczno prywatnego w Polsce.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA