IPPP » Archiwum 2014 » Organizacja płatnych stref parkowania w Złotoryi: konsultacje rozpoczęte
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Organizacja płatnych stref parkowania w Złotoryi: konsultacje rozpoczęte

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Inwestycyjne – POBIERZ (.doc)

Test rynku – POBIERZ (.doc)

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Miasta Złotoryja prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące założeń przyjętych w zakresie formuły i zasad współpracy z inwestorem, wysokości wkładu własnego, wynagrodzenia partnera prywatnego oraz zarządzania majątkiem powstałym w trakcie realizacji przedsięwzięcia pn.„Organizacja płatnych stref parkowania w Złotoryi”.

Zapraszamy wszystkie podmioty prywatne zainteresowane udziałem w tym Przedsięwzięciu  do zapoznania się z założeniami odnośnie realizacji inwestycji oraz udzielenia informacji zwrotnej. Państwa opinia będzie miała istotne znaczenie podczas planowania kolejnych działań zmierzających do realizacji projektu.

W udostępnionym Memorandum Inwestycyjnym znajdą Państwo opis Przedsięwzięcia, z kolei w dokumencie Test rynku znajduje się pytania. Prosimy o odesłanie Państwa odpowiedzi najpóźniej do dnia 31 lipca 2014 r. na adres poznan@ippp.pl.

Będziemy wdzięczni również za wszelkie uwagi i informacje dodatkowe, które pozwolą nam maksymalnie zoptymalizować przedsięwzięcia.

Miasto Złotoryja rozważa możliwość realizacji przedsięwzięcia objętego badaniem zgodnie z Ustawą o partnerstwie publiczno-prywatnym z 19 grudnia 2008 r. (Dz. U. z 2009 r. Nr 19, poz.100 z późn. zm.) lub Ustawą z dnia 9 stycznia 2009 r. o koncesji na roboty budowlane lub usługi (Dz.U. 2009 nr 19 poz. 101 . z późn. zm.). Wybór partnera prywatnego może nastąpić w kolejnym etapie wdrażania przedsięwzięć.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub trudności w wypełnianiu ankiety prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Partnerstwa Publiczno– Prywatnego pod nr telefonu 501 597 816 lub za pośrednictwem e-mail: poznan@ippp.pl. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania związane z przeprowadzanym badaniem.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
57 osób.

W poprzednim miesiącu:
3621 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA