Organizacja płatnych stref parkowania w Złotoryi: konsultacje rozpoczęte | IPPP | Partnerstwo Publiczno-Prywatne | Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego | PPP
IPPP » Archiwum 2014 » Organizacja płatnych stref parkowania w Złotoryi: konsultacje rozpoczęte

Organizacja płatnych stref parkowania w Złotoryi: konsultacje rozpoczęte

Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym

Memorandum Inwestycyjne – POBIERZ (.doc)

Test rynku – POBIERZ (.doc)

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Miasta Złotoryja prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące założeń przyjętych w zakresie formuły i zasad współpracy z inwestorem, wysokości wkładu własnego, wynagrodzenia partnera prywatnego oraz zarządzania majątkiem powstałym w trakcie realizacji przedsięwzięcia pn.„Organizacja płatnych stref parkowania w Złotoryi”.

Zapraszamy wszystkie podmioty prywatne zainteresowane udziałem w tym Przedsięwzięciu  do zapoznania się z założeniami odnośnie realizacji inwestycji oraz udzielenia informacji zwrotnej. Państwa opinia będzie miała istotne znaczenie podczas planowania kolejnych działań zmierzających do realizacji projektu.

W udostępnionym Memorandum Inwestycyjnym znajdą Państwo opis Przedsięwzięcia, z kolei w dokumencie Test rynku znajduje się pytania. Prosimy o odesłanie Państwa odpowiedzi najpóźniej do dnia 31 lipca 2014 r. na adres poznan@ippp.pl.

Będziemy wdzięczni również za wszelkie uwagi i informacje dodatkowe, które pozwolą nam maksymalnie zoptymalizować przedsięwzięcia.

Miasto Złotoryja rozważa możliwość realizacji przedsięwzięcia objętego badaniem zgodnie z Ustawą o partnerstwie publiczno-prywatnym z 19 grudnia 2008 r. (Dz. U. z 2009 r. Nr 19, poz.100 z późn. zm.) lub Ustawą z dnia 9 stycznia 2009 r. o koncesji na roboty budowlane lub usługi (Dz.U. 2009 nr 19 poz. 101 . z późn. zm.). Wybór partnera prywatnego może nastąpić w kolejnym etapie wdrażania przedsięwzięć.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub trudności w wypełnianiu ankiety prosimy o kontakt z pracownikami Instytutu Partnerstwa Publiczno– Prywatnego pod nr telefonu 501 597 816 lub za pośrednictwem e-mail: poznan@ippp.pl. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania związane z przeprowadzanym badaniem.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
74 osób.

W poprzednim miesiącu:
9344 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA