IPPP » Aktualności » Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp

Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp

Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu

W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę Opery Wrocławskiej wraz z zakupem wyposażenia w formule partnerstwa publiczno-prywatnego”.

Zgodnie z ogłoszeniem „Partner prywatny odpowiedzialny będzie za przeprojektowanie istniejącego projektu, sfinansowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie rozbudowy Opery Wrocławskiej o obiekt zaplecza technicznego (obiekt celu publicznego) oraz utrzymanie techniczne obiektu celu publicznego”. Ponadto „wynagrodzeniem Partnera Prywatnego będzie przede wszystkim wyłączne prawo do eksploatacji, w tym prawo do pobierania pożytków, z zaprojektowanego, sfinansowanego i wybudowanego przez Partnera Prywatnego w ramach Przedsięwzięcia obiektu celu komercyjnego”.

Przewidywany okres obowiązywania koncesji wynosi 30 lat. Termin składania wniosków o udział w postępowaniu mija w dniu 28. września. Dokumentacja przetargowa dostępna jest tutaj.

źródło zdjęcia: Opera Wrocławska

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
82 osób.

W poprzednim miesiącu:
6164 osób.
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Bez tytułu Szkolenie wyjazdowe ppp – Kazachstan
Szkolenie wyjazdowe Instytut PPP zaprasza wszystkich miłośników ppp, jak również niestandardowych wycieczek górskich (szczególnie narciarskich) do ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA