IPPP » Archiwum » Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp

Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp

Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu

W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę Opery Wrocławskiej wraz z zakupem wyposażenia w formule partnerstwa publiczno-prywatnego”.

Zgodnie z ogłoszeniem „Partner prywatny odpowiedzialny będzie za przeprojektowanie istniejącego projektu, sfinansowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie rozbudowy Opery Wrocławskiej o obiekt zaplecza technicznego (obiekt celu publicznego) oraz utrzymanie techniczne obiektu celu publicznego”. Ponadto „wynagrodzeniem Partnera Prywatnego będzie przede wszystkim wyłączne prawo do eksploatacji, w tym prawo do pobierania pożytków, z zaprojektowanego, sfinansowanego i wybudowanego przez Partnera Prywatnego w ramach Przedsięwzięcia obiektu celu komercyjnego”.

Przewidywany okres obowiązywania koncesji wynosi 30 lat. Wydłużony termin składania wniosków o udział w postępowaniu mija w dniu 12. października. Dokumentacja przetargowa dostępna jest tutaj.

źródło zdjęcia: Opera Wrocławska

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
139 osób.

W poprzednim miesiącu:
4086 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA