IPPP » Archiwum 2013 » Ogłoszenie ppp na szpital

Ogłoszenie ppp na szpital

Centrum Medyczne w Łańcucie ogłasza ppp

Termin składania wniosków o udział tylko do 18. marca

Około połowy lutego należąca do Starostwa Powiatowego w Łańcucie (woj. podkarpackie) spółka Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o.o. opublikowała wyczekiwane od dawna ogłoszenie na wybór partnera prywatnego dla przedsięwzięcia ppp pod nazwą: „Przebudowa i rozbudowa Szpitala Św. Michała Archanioła w Łańcucie”.

Projekt zakłada zaprojektowanie, wybudowanie, sfinansowanie, a następnie kompleksowe zarządzanie infrastrukturą CM w Łańcucie. Przewidywany czas trwania umowy to 30 lat, a jego wartość wg ogłoszenie to zakres pomiędzy 45 a 60 mln PLN netto. W zakres prac budowlanych wchodzi budowa nowego pawilonu, modernizacja i adaptacja części istniejącej zabudowy, oraz dokończenie rozbudowy zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego. Z całością dokumentacji przetargowej można zapoznać się bezpośrednio na stronie zamawiającego (link).

Łańcut na „Speed uppp POLAND”

Prezes Zarządu realizującej przedsięwzięcie spółki potwierdził swoją obecność w panelu dotyczącym ochrony zdrowia podczas konferencji „Speed uppp POLAND”, która odbędzie się w dniach 24-25. Kwietnia 2013 roku w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zgłoszenia swojego uczestnictwa (link).

Pozostałe projekty szpitali w ppp

Co najmniej kilkanaście placówek ochrony zdrowia w Polsce przygotowuje się obecnie do realizacji budowy lub modernizacji infrastruktury szpitalnej lub ochrony zdrowia. Są to m.in. podmioty z następujących miast: Wrocław, Jelenia Góra, Poznań, Warszawa, Zamość, Czarnków, Żyrardów, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Mińsk Mazowiecki, Puławy, Rawicz, Olsztyn Stalowa Wola i Siedlce. W celu zasięgnięcia dokładniejszych informacji nt. przedmiotowych przedsięwzięć uprzejmie prosimy o kontakt z info@ippp.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
182 osób.

W poprzednim miesiącu:
3384 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA