IPPP » Archiwum 2013 » Ogłoszenie ppp na szpital
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Ogłoszenie ppp na szpital

Centrum Medyczne w Łańcucie ogłasza ppp

Termin składania wniosków o udział tylko do 18. marca

Około połowy lutego należąca do Starostwa Powiatowego w Łańcucie (woj. podkarpackie) spółka Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o.o. opublikowała wyczekiwane od dawna ogłoszenie na wybór partnera prywatnego dla przedsięwzięcia ppp pod nazwą: „Przebudowa i rozbudowa Szpitala Św. Michała Archanioła w Łańcucie”.

Projekt zakłada zaprojektowanie, wybudowanie, sfinansowanie, a następnie kompleksowe zarządzanie infrastrukturą CM w Łańcucie. Przewidywany czas trwania umowy to 30 lat, a jego wartość wg ogłoszenie to zakres pomiędzy 45 a 60 mln PLN netto. W zakres prac budowlanych wchodzi budowa nowego pawilonu, modernizacja i adaptacja części istniejącej zabudowy, oraz dokończenie rozbudowy zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego. Z całością dokumentacji przetargowej można zapoznać się bezpośrednio na stronie zamawiającego (link).

Łańcut na „Speed uppp POLAND”

Prezes Zarządu realizującej przedsięwzięcie spółki potwierdził swoją obecność w panelu dotyczącym ochrony zdrowia podczas konferencji „Speed uppp POLAND”, która odbędzie się w dniach 24-25. Kwietnia 2013 roku w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zgłoszenia swojego uczestnictwa (link).

Pozostałe projekty szpitali w ppp

Co najmniej kilkanaście placówek ochrony zdrowia w Polsce przygotowuje się obecnie do realizacji budowy lub modernizacji infrastruktury szpitalnej lub ochrony zdrowia. Są to m.in. podmioty z następujących miast: Wrocław, Jelenia Góra, Poznań, Warszawa, Zamość, Czarnków, Żyrardów, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Mińsk Mazowiecki, Puławy, Rawicz, Olsztyn Stalowa Wola i Siedlce. W celu zasięgnięcia dokładniejszych informacji nt. przedmiotowych przedsięwzięć uprzejmie prosimy o kontakt z info@ippp.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
16 osób.

W poprzednim miesiącu:
3614 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA