IPPP » Archiwum 2015 » Nowe wydanie „Forum PPP”

Nowe wydanie „Forum PPP”

Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Zapraszamy do pobrania nowego numeru Forum PPP – jedynego magazynu poświęconego w całości tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. Forum PPP było, jest i będzie bezpłatne – dlatego zapraszamy wszystkie osoby pragnące być na bieżąco z sytuacją ppp w Polsce do prenumeraty.

Jedną z bolączek polskiego rynku PPP jest brak finansowania dla zawartych umów. Słabość w systemie finansowania tego typu transakcji ujawniała się zarówno po stronie publicznej – mały wkład własny, jak i po stronie prywatnej – brak kredytu. Szczęśliwie, na doświadczeniach w obszarze PPP, powstaje kompleksowa oferta instytucji finansujących (…).

W tym kontekście warto również wrócić do założeń na jakich opierać mogą się przedsięwzięcia PPP, między innymi w obszarze ochrony zdrowia, efektywności energetycznej czy systemów wodno-kanalizacyjnych, które wciąż czekają na swoją szansę.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Forum PPP.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
177 osób.

W poprzednim miesiącu:
3380 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA