IPPP » Archiwum 2015 » Nowe wydanie „Forum PPP”

Nowe wydanie „Forum PPP”

Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Zapraszamy do pobrania nowego numeru Forum PPP – jedynego magazynu poświęconego w całości tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. Forum PPP było, jest i będzie bezpłatne – dlatego zapraszamy wszystkie osoby pragnące być na bieżąco z sytuacją ppp w Polsce do prenumeraty.

Jedną z bolączek polskiego rynku PPP jest brak finansowania dla zawartych umów. Słabość w systemie finansowania tego typu transakcji ujawniała się zarówno po stronie publicznej – mały wkład własny, jak i po stronie prywatnej – brak kredytu. Szczęśliwie, na doświadczeniach w obszarze PPP, powstaje kompleksowa oferta instytucji finansujących (…).

W tym kontekście warto również wrócić do założeń na jakich opierać mogą się przedsięwzięcia PPP, między innymi w obszarze ochrony zdrowia, efektywności energetycznej czy systemów wodno-kanalizacyjnych, które wciąż czekają na swoją szansę.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Forum PPP.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
148 osób.

W poprzednim miesiącu:
4190 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA