IPPP » Archiwum 2015 » Nowe wydanie „Forum PPP”

Nowe wydanie „Forum PPP”

Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Zapraszamy do pobrania nowego numeru Forum PPP – jedynego magazynu poświęconego w całości tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. Forum PPP było, jest i będzie bezpłatne – dlatego zapraszamy wszystkie osoby pragnące być na bieżąco z sytuacją ppp w Polsce do prenumeraty.

Wstęp

Wiosna 2015 roku wydaje się przynieść nowe perspektywy dla partnerstwa publiczno-prywatnego. Pierwsze duże projekty wkroczyły w fazę realizacji – warszawskie wiaty przystankowe zmieniają się za sprawą koncesji, podobnie jak krakowskie akademiki mają szansę na drugą młodość dzięki partnerstwu publiczno-prywatnemu.

Warto zapoznać się z doświadczeniami podmiotów publicznych i partnerów prywatnych przedstawionymi w niniejszym numerze Forum PPP, tym bardziej, że zakończenie wyborów samorządowych i początek nowej perspektywy finansowej UE 2014-2020 pozostawiają nowym władzom relatywnie wiele czasu na wdrożenie nowych projektów. Również wyższe uczelnie powinny rozważyć zaangażowanie się we współpracę z sektorem prywatnym. Motorem rynku są na pewno duże przedsięwzięcia, jednak rynek PPP jest otwarty również dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy powinni odnaleźć swoje miejsce w mniejszych projektach lub jako podwykonawcy.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Forum PPP.

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA