Nowe wydanie „Forum PPP” | IPPP | Partnerstwo Publiczno-Prywatne | Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego | PPP
IPPP » Archiwum 2015 » Nowe wydanie „Forum PPP”

Nowe wydanie „Forum PPP”

Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Zapraszamy do pobrania nowego numeru Forum PPP – jedynego magazynu poświęconego w całości tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. Forum PPP było, jest i będzie bezpłatne – dlatego zapraszamy wszystkie osoby pragnące być na bieżąco z sytuacją ppp w Polsce do prenumeraty.

Wstęp

Wiosna 2015 roku wydaje się przynieść nowe perspektywy dla partnerstwa publiczno-prywatnego. Pierwsze duże projekty wkroczyły w fazę realizacji – warszawskie wiaty przystankowe zmieniają się za sprawą koncesji, podobnie jak krakowskie akademiki mają szansę na drugą młodość dzięki partnerstwu publiczno-prywatnemu.

Warto zapoznać się z doświadczeniami podmiotów publicznych i partnerów prywatnych przedstawionymi w niniejszym numerze Forum PPP, tym bardziej, że zakończenie wyborów samorządowych i początek nowej perspektywy finansowej UE 2014-2020 pozostawiają nowym władzom relatywnie wiele czasu na wdrożenie nowych projektów. Również wyższe uczelnie powinny rozważyć zaangażowanie się we współpracę z sektorem prywatnym. Motorem rynku są na pewno duże przedsięwzięcia, jednak rynek PPP jest otwarty również dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy powinni odnaleźć swoje miejsce w mniejszych projektach lub jako podwykonawcy.

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru Forum PPP.

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
280 osób.

W poprzednim miesiącu:
9398 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA