IPPP » Archiwum 2014 » Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Zapraszamy do pobrania nowego numeru Forum PPP – jedynego magazynu poświęconego w całości tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. Forum PPP było, jest i będzie bezpłatne – dlatego zapraszamy wszystkie osoby pragnące być na bieżąco z sytuacją ppp w Polsce do prenumeraty.

Wstęp

Inwestycje w obszarze infrastruktury służącej ochronie środowiska są dużym obciążeniem dla budżetu samorządowego. Mimo wszystko, niezależnie od korzyści społecznych (środowiskowych), prowadzenie ich jest niezbędne ze względu na konieczność uniknięcia kar związanych z niespełnianiem coraz bardziej zaostrzających się norm prawa ochrony środowiska. Mniej doświadczonym decydentom publicznym umyka niebezpieczeństwo ekonomiczne związane z procesem eksploatacji nowo zbudowanej infrastruktury. Szczęśliwie, jak wskazuje doświadczenie coraz liczniejszych samorządów,  przy umiejętnym zarządzaniu procesem inwestycyjnym i eksploatacji powstałej infrastruktury, inwestycje takie są opłacalne. (…)

Zachęcam do zapoznania się z obrazem rynku ppp w szeroko rozumianym obszarze ochrony środowiska. Coraz szerszej współpracy publiczno-prywatnej w tym sektorze towarzyszą działania legislacyjne na poziomie UE oraz na poziomie krajowym, które przedstawiamy w niniejszym numerze Forum PPP.

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
57 osób.

W poprzednim miesiącu:
3621 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA