IPPP » Archiwum 2014 » Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

Nowe wydanie „Forum PPP” – już dostępne!

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Zapraszamy do pobrania nowego numeru Forum PPP – jedynego magazynu poświęconego w całości tematyce partnerstwa publiczno-prywatnego. Forum PPP było, jest i będzie bezpłatne – dlatego zapraszamy wszystkie osoby pragnące być na bieżąco z sytuacją ppp w Polsce do prenumeraty.

Wstęp

Inwestycje w obszarze infrastruktury służącej ochronie środowiska są dużym obciążeniem dla budżetu samorządowego. Mimo wszystko, niezależnie od korzyści społecznych (środowiskowych), prowadzenie ich jest niezbędne ze względu na konieczność uniknięcia kar związanych z niespełnianiem coraz bardziej zaostrzających się norm prawa ochrony środowiska. Mniej doświadczonym decydentom publicznym umyka niebezpieczeństwo ekonomiczne związane z procesem eksploatacji nowo zbudowanej infrastruktury. Szczęśliwie, jak wskazuje doświadczenie coraz liczniejszych samorządów,  przy umiejętnym zarządzaniu procesem inwestycyjnym i eksploatacji powstałej infrastruktury, inwestycje takie są opłacalne. (…)

Zachęcam do zapoznania się z obrazem rynku ppp w szeroko rozumianym obszarze ochrony środowiska. Coraz szerszej współpracy publiczno-prywatnej w tym sektorze towarzyszą działania legislacyjne na poziomie UE oraz na poziomie krajowym, które przedstawiamy w niniejszym numerze Forum PPP.

BEZPŁATNA PRENUMERATA

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA