IPPP » Archiwum 2012 » Nowe programy „Izby Podmiotów Publicznych”

Nowe programy „Izby Podmiotów Publicznych”

2012 – już są nowe pakiety Izby

dla podmiotów publicznych

Jako pierwsza organizacja w Polsce (rok zał. 2003) zajęliśmy się w sposób systemowy zagadnieniem partnerstwa publiczno-prywatnego i efektywnego realizowania zadań publicznych we współpracy z sektorem prywatnym. Od 2006 roku wspieramy również uczestników rynku PPP – podmioty publiczne oraz partnerów prywatnych – integrując ich w ramach dwóch autorskich i całorocznych programów informacyjno-doradczo-szkoleniowych: przewidzianej dla sektora publicznego „Izby Podmiotów Publicznych” oraz przeznaczonej dla sektora prywatnego „Izby Partnerów Prywatnych”.

Doświadczenie, które procentuje

Po blisko 10. latach doświadczeń na polskim rynku inwestycji publicznych idziemy o krok dalej i proponujemy prawdziwe „value-for-money” w zakresie wsparcia podmiotów obecnych na rynku PPP. Chcemy, aby doświadczenie zdobyte w przygotowywaniu oraz wdrażaniu szeregu przedsięwzięć typu PPP, jak również to wynikające z naszej bogatej praktyki szkoleniowej, doradczej oraz promocyjnej, przyczyniło się do rozwoju kompetencji oraz powodzenia rynkowego członków obydwu Izb. Z tego powodu zaproponowaliśmy zmienioną formułę uczestnictwa w „Izbie Podmiotów Publicznych”, dając możliwość doboru zakresu udzielanego wsparcia i gromadząc nasze wszystkie najlepsze praktyki w jednym miejscu, czyniąc z Instytutu PPP tzw. „one-stop-shop”, który w sposób kompleksowy odpowie na Państwa potrzeby w zakresie faktycznego wdrażania inwestycji typu PPP.

Nowa energia dla PPP

Podmiotom publicznym proponujemy 3 różne pakiety uczestnictwa w „Izbie Podmiotów Publicznych” w bardzo konkurencyjnych cenach – zakres „podstawowy”, „rozszerzony” oraz „pełny”:

Ze szczegółowym zakresem poszczególnych pakietów mogą się Państwo zapoznać klikając na poniższe linki:

„Izba Podmiotów Publicznych”

„Izba Partnerów Prywatnych”

Życzymy przy tym wszystkim i Państwu i sobie powodzenia w realizacji inwestycji w modelu PPP. Na koniec dnia będzie to bowiem sukces wszystkich stron tworzących rynek inwestycji publicznych w Polsce. W przypadku pytań służymy Państwu informacją: info@ippp.pl.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
165 osób.

W poprzednim miesiącu:
4189 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA