IPPP » Archiwum 2012 » Nowe programy „Izby Podmiotów Publicznych”

Nowe programy „Izby Podmiotów Publicznych”

2012 – już są nowe pakiety Izby

dla podmiotów publicznych

Jako pierwsza organizacja w Polsce (rok zał. 2003) zajęliśmy się w sposób systemowy zagadnieniem partnerstwa publiczno-prywatnego i efektywnego realizowania zadań publicznych we współpracy z sektorem prywatnym. Od 2006 roku wspieramy również uczestników rynku PPP – podmioty publiczne oraz partnerów prywatnych – integrując ich w ramach dwóch autorskich i całorocznych programów informacyjno-doradczo-szkoleniowych: przewidzianej dla sektora publicznego „Izby Podmiotów Publicznych” oraz przeznaczonej dla sektora prywatnego „Izby Partnerów Prywatnych”.

Doświadczenie, które procentuje

Po blisko 10. latach doświadczeń na polskim rynku inwestycji publicznych idziemy o krok dalej i proponujemy prawdziwe „value-for-money” w zakresie wsparcia podmiotów obecnych na rynku PPP. Chcemy, aby doświadczenie zdobyte w przygotowywaniu oraz wdrażaniu szeregu przedsięwzięć typu PPP, jak również to wynikające z naszej bogatej praktyki szkoleniowej, doradczej oraz promocyjnej, przyczyniło się do rozwoju kompetencji oraz powodzenia rynkowego członków obydwu Izb. Z tego powodu zaproponowaliśmy zmienioną formułę uczestnictwa w „Izbie Podmiotów Publicznych”, dając możliwość doboru zakresu udzielanego wsparcia i gromadząc nasze wszystkie najlepsze praktyki w jednym miejscu, czyniąc z Instytutu PPP tzw. „one-stop-shop”, który w sposób kompleksowy odpowie na Państwa potrzeby w zakresie faktycznego wdrażania inwestycji typu PPP.

Nowa energia dla PPP

Podmiotom publicznym proponujemy 3 różne pakiety uczestnictwa w „Izbie Podmiotów Publicznych” w bardzo konkurencyjnych cenach – zakres „podstawowy”, „rozszerzony” oraz „pełny”:

Ze szczegółowym zakresem poszczególnych pakietów mogą się Państwo zapoznać klikając na poniższe linki:

„Izba Podmiotów Publicznych”

„Izba Partnerów Prywatnych”

Życzymy przy tym wszystkim i Państwu i sobie powodzenia w realizacji inwestycji w modelu PPP. Na koniec dnia będzie to bowiem sukces wszystkich stron tworzących rynek inwestycji publicznych w Polsce. W przypadku pytań służymy Państwu informacją: info@ippp.pl.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
179 osób.

W poprzednim miesiącu:
3382 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA