IPPP » Archiwum 2012 » Mieszkalnictwo w modelu ppp

Mieszkalnictwo w modelu ppp

Zaporoże, Ukraina

11. września 2012

Konferencja nt. PPP w mieszkalnictwie i sektorze użyteczności publicznej odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Budownictwa i Mieszkalnictwa Ukrainy w dniu 11.09.2012 w Zaporożu, mieście w południowowschodniej Ukrainie z 776 tys. mieszkańców. Wydarzenie organizowane jest przez Izbę Przemysłowo-Gospodarczą Ukrainy we współpracy z Ukraińskim Centrum Wsparcia Rozwoju PPP.

Głównym celem konferencji jest dyskusja na temat priorytetowych zadań dla PPP na Ukrainie oraz zwiększenie świadomości środowiska przedsiębiorców w zakresie energooszczędności w budownictwie mieszkalnym oraz sektorze użyteczności publicznej.

Konferencji będą towarzyszyły 3 wystawy z ponad 200. wystawcami na powierzchni 4 tys. m2: IX specjalistyczna wystawa „Energetyka 2012”, V specjalistyczna wystawa „Ekotechnologia. Energia alternatywna” oraz XXII specjalistyczna wystawa „Budownictwo mieszkalne. Jesień 2012”.

Więcej szczegółów o wydarzeniu dostępnych jest na stronie Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego Zaporoża.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
165 osób.

W poprzednim miesiącu:
4189 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA