IPPP » Archiwum 2012 » Mieszkalnictwo w modelu ppp

Mieszkalnictwo w modelu ppp

Zaporoże, Ukraina

11. września 2012

Konferencja nt. PPP w mieszkalnictwie i sektorze użyteczności publicznej odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Budownictwa i Mieszkalnictwa Ukrainy w dniu 11.09.2012 w Zaporożu, mieście w południowowschodniej Ukrainie z 776 tys. mieszkańców. Wydarzenie organizowane jest przez Izbę Przemysłowo-Gospodarczą Ukrainy we współpracy z Ukraińskim Centrum Wsparcia Rozwoju PPP.

Głównym celem konferencji jest dyskusja na temat priorytetowych zadań dla PPP na Ukrainie oraz zwiększenie świadomości środowiska przedsiębiorców w zakresie energooszczędności w budownictwie mieszkalnym oraz sektorze użyteczności publicznej.

Konferencji będą towarzyszyły 3 wystawy z ponad 200. wystawcami na powierzchni 4 tys. m2: IX specjalistyczna wystawa „Energetyka 2012”, V specjalistyczna wystawa „Ekotechnologia. Energia alternatywna” oraz XXII specjalistyczna wystawa „Budownictwo mieszkalne. Jesień 2012”.

Więcej szczegółów o wydarzeniu dostępnych jest na stronie Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego Zaporoża.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
177 osób.

W poprzednim miesiącu:
3380 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA