IPPP » Publikacje ppp » PPP Magazine
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

PPP Magazine – już drugie wydanie!

Nowość: anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp Polski, Europy i świata

Instytut PPP nie zwalnia tempa w działaniach na rzecz budowania rynków ppp tak w Polsce jak i poza nią. Wraz ze swoimi zagranicznymi partnerami w końcu września 2012 roku wprowadziliśmy na międzynarodowy rynek inwestycji publicznych nowy tytuł: „PPP Magazine” – magazyn dedykowany zwłaszcza regionom Europy środkowej, wschodniej i południowej, ale otwarty także na inne kraje stosujące model ppp – zarówno te dojrzałe w tym zakresie jak i te dopiero wschodzące.

Pierwszy numer „PPP Magazine” (jesień 2012) poświęcony został głównie infrastrukturze transportowej, drugi zaś (wiosna 2013) sektorowi ochrony zdrowia.

Czytaj „PPP Magazine” JESIEŃ 2012 (PDF)

Czytaj „PPP Magazine” WIOSNA 2013 (PDF)

Dla kogo „PPP Magazine”?

Odbiorcami magazynu są wszystkie strony zainteresowane dynamicznie rozwijającą się formułą realizacji inwestycji publicznych, jaką jest ppp. Szczególny nacisk kładziemy na rynki ppp Europy środkowej, wschodniej i południowej, w tym oczywiście Polski. Aby ułatwić wszystkim zaangażowanym stronom wzajemną komunikację, magazyn publikowany jest w języku angielskim.

Wśród zainteresowanych obecnością w „PPP Magazine” znajdują się zarówno podmioty sektora publicznego (międzynarodowe instytucje, lokalne rządy, szeroko pojęta administracja centralna oraz jednostki samorządowe: miasta i gminy), jak i prywatnego (inwestorzy, banki i instytucje finansowe, firmy doradcze, kancelarie prawne, firmy budowlane, deweloperzy, firmy technologiczne czy operatorskie).

„PPP Magazine” – gdzie jest dostępny?

Magazyn dostępny jest w dwóch wersjach – elektronicznej, dostępnej z poziomu strony internetowej Instytutu PPP, oraz drukowanej, która dystrybuowana jest podczas różnych konferencji o ppp w Polsce i zagranicą.

Zapraszamy do lektury i współpracy

Wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani współtworzeniem „PPP Magazine”, zapraszamy do kontaktu z koordynującym projekt działem International Business pod adresem ib@ippp.pl.

Oferujemy różnorodne i indywidualnie dopasowane możliwości obecności w „PPP Magazine” a tym samym w świadomości podmiotów rozwijających rynki ppp – również za sprawą międzynarodowych konferencji w Polsce i zagranicą (m.in. z nowej serii „Speed uppp…”), które są znakomitą okazją do nawiązywania bezpośrednich relacji z tymi, którzy tworzą ppp. Aby Państwa doświadczenia w zakresie ppp były pełne, proponujemy uzupełnić spotkania na konferencjach i lekturę „PPP Magazine” subskrypcją Newslettera IPPP.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
139 osób.

W poprzednim miesiącu:
4292 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA