IPPP » Archiwum 2013 » Komplet obwodnic miejskich w ppp

Komplet obwodnic miejskich w ppp

Krosno: partnerski rozwój infrastruktury drogowej

Obwodnice miejskie w modelu ppp

Od pewnego już czasu Krosno przygotowuje się do realizacji projektu budowy kompletu obwodnic miejskich w formule ppp. Wg zapewnień włodarzy miasta w bieżącym roku ma zakończyć się faza analiz przedrealizacyjnych i zostać ogłoszone postępowanie na wybór partnera prywatnego.

Zakres projektu

Przedsięwzięcie zakłada budowę czterech obwodnic Krosna, a od niedawna dopuszcza również ew. rozszerzenie projektu o budowę fragmentu drogi wewnątrz miasta. Łączna długość dróg w ramach projektu to ponad 18 km, z czego 1,5 km to modernizacja istniejącej drogi, a reszta – budowa nowych połączeń. Inwestycja przewiduje powstanie 7. mostów/wiaduktów oraz ok. 30 skrzyżowań/rond. Łączna wartość nakładów inwestycyjnych szacowana jest na ponad 200 mln zł. Przewidywany model wynagrodzenia partnera prywatnego to zaś opłata za dostępność.

Spotkaj Krosno w Warszawie

Jeśli chcą Państwo osobiście porozmawiać z przedstawicielem władz Krosna odpowiedzialnym za inwestycję , zapraszamy w dniach 24-25.04.2013 do Warszawy na konferencję „Speed uppp POLAND”, podczas której Zastępca Prezydenta Krosna weźmie udział w panelu dyskusyjnym „drogi”.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
181 osób.

W poprzednim miesiącu:
3383 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA