IPPP » Archiwum 2013 » Komplet obwodnic miejskich w ppp

Komplet obwodnic miejskich w ppp

Krosno: partnerski rozwój infrastruktury drogowej

Obwodnice miejskie w modelu ppp

Od pewnego już czasu Krosno przygotowuje się do realizacji projektu budowy kompletu obwodnic miejskich w formule ppp. Wg zapewnień włodarzy miasta w bieżącym roku ma zakończyć się faza analiz przedrealizacyjnych i zostać ogłoszone postępowanie na wybór partnera prywatnego.

Zakres projektu

Przedsięwzięcie zakłada budowę czterech obwodnic Krosna, a od niedawna dopuszcza również ew. rozszerzenie projektu o budowę fragmentu drogi wewnątrz miasta. Łączna długość dróg w ramach projektu to ponad 18 km, z czego 1,5 km to modernizacja istniejącej drogi, a reszta – budowa nowych połączeń. Inwestycja przewiduje powstanie 7. mostów/wiaduktów oraz ok. 30 skrzyżowań/rond. Łączna wartość nakładów inwestycyjnych szacowana jest na ponad 200 mln zł. Przewidywany model wynagrodzenia partnera prywatnego to zaś opłata za dostępność.

Spotkaj Krosno w Warszawie

Jeśli chcą Państwo osobiście porozmawiać z przedstawicielem władz Krosna odpowiedzialnym za inwestycję , zapraszamy w dniach 24-25.04.2013 do Warszawy na konferencję „Speed uppp POLAND”, podczas której Zastępca Prezydenta Krosna weźmie udział w panelu dyskusyjnym „drogi”.

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** III edycja konferencji ppp "Speed uppp Poland" w grudniu 2018 w Warszawie *** Szkolenia ppp dla przedsiębiorców MMŚP ***
Archiwum
Gmina Police _Instytut PPP Gmina Police – konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym (2 projekt)
Konsultacje rynkowe z sektorem prywatnym Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego działając na zlecenie Gminy Police prowadzi konsultacje rynkowe dotyczące ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
153 osób.

W poprzednim miesiącu:
4195 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA