IPPP » Archiwum 2015 » Krakowski KMK Bike szuka koncesjonariusza

Krakowski KMK Bike szuka koncesjonariusza

Kraków ogłosił koncesję na usługi na rozwój systemu rowerów miejskich KMK Bike.

fot. ZIKiT

W dniu 30. listopada oficjalnie zakończył się w Krakowie tegoroczny sezon funkcjonowania rowerów miejskich, a już dzień później Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportowej w Krakowie (ZIKiT) ogłosił „postępowanie o zawarcie umowy koncesji na rozwój systemu roweru miejskiego w Krakowie oraz na jego zarządzanie w latach 2016-2019/2023”.

Obecnie system KMK Bike posiada 34 stacje wypożyczeń oraz 300 rowerów. Do zadań przyszłego operatora systemu będzie m.in. rozwój systemu do co najmniej 1500 rowerów już latem 2017 roku. Każdy rower wyposażony będzie w komputer pokładowy, a system ma działać przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wnioski o zawarcie umowy koncesji można składać w siedzibie ZIKiT w Krakowie do dnia 18.01.2016 do godz. 12:00. Z dokumentacją przetargową można zapoznać się tutaj.

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA