IPPP » Archiwum 2014 » Konferencja w Kurzętniku okazała się sukcesem
  • Ppp to realizacja zadań publi- cznych w szerokim zakresie
  • Konferencje „Speed uppp…” – 7 wydarzeń w 3 krajach, 781 gości
  • Ppp to odpowiedź na potrzebę rozwoju regionalnego w XXI w.
  • Ppp: tworzenie infrastruktury i świadczenie usług publicznych
  • Ppp i jego rola w zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych
  • Ppp w drodze po odnawialną energię wspiera innowacje
  • 'PPP Magazine' - anglojęzyczny magazyn o rynkach ppp
  • Gospodarowanie odpadami to globalne zadanie dla ppp.
  • Odpowiedzialność społeczna: ppp w ochronie zdrowia

Konferencja w Kurzętniku okazała się sukcesem

TVP Olsztyn na konferencji

 

Dnia 3 marca 2014 r. w Kurzętniku miała miejsce 6 odsłona konferencji z cyklu pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne” w praktyce. Ponad 120 zgromadzonych gości miało szansę dowiedzieć się na czym polega partnerstwo publiczno-prywatne, jakie są bariery w jego nawiązywaniu oraz z jakiej pomocy mogą skorzystać w ramach projektu pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Instytut PPP. Na konferencji pojawiła się również prasa lokalna i TVP Olsztyn.

Wraz z zakończeniem rozdania wyróżnień Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Skarbu Państwa dla przedsiębiorców z regionu, rozpoczęły się żywe dyskusje. Dziennikarka ze stacji TVP Olsztyn, Ewelina Gołaszewska, przeprowadziła wywiad m. in. z Panem Markiem Szczepanikiem Wiceprezesem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który przekonywał, iż przedsiębiorcy podchodzący do ppp z dozą nieufności jeszcze kilka lat temu, dzisiaj są w większości przypadków na partnerstwo gotowi. Bartosz Korbus z Instytutu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego z  kolei podkreślił, iż z punktu widzenia eksperta należy dobrze przygotować projekt oraz go nagłośnić już na etapie poszukiwania partnera prywatnego. Ponadto, widzowie zostali zaproszeni do odwiedzenia strony Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, na której znajdują się wszelkie informacje na temat projektu systemowego.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu on-line, który znajduje się na stronie TVP Olsztyn - tutaj link (wywiad rozpoczyna się od minuty 7).

Wersje jezykowe
więcej
Ważne informacje
*** Litwa stawia na ppp *** Ostatni numer „Biuletynu PPP” *** Zakończenie projektu systemowego „Partnerstwo publiczno-prywatne” *** O ppp w Polskim Radiu *** Nowa publikacja nt. ppp ***
Newsletter
Archiwum
Zrzut ekranu 2017-09-26 o 13.35.48 Nowy raport ppp – opublikowany!
Analiza rynku ppp Miło nam poinformować, iż opracowany przez Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego raport pn. "Analiza rynku ...
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
57 osób.

W poprzednim miesiącu:
3621 osób.
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA