IPPP » Archiwum 2014 » Konferencja w Kurzętniku okazała się sukcesem

Konferencja w Kurzętniku okazała się sukcesem

TVP Olsztyn na konferencji

 

Dnia 3 marca 2014 r. w Kurzętniku miała miejsce 6 odsłona konferencji z cyklu pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne” w praktyce. Ponad 120 zgromadzonych gości miało szansę dowiedzieć się na czym polega partnerstwo publiczno-prywatne, jakie są bariery w jego nawiązywaniu oraz z jakiej pomocy mogą skorzystać w ramach projektu pn. „Partnerstwo publiczno-prywatne” realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Instytut PPP. Na konferencji pojawiła się również prasa lokalna i TVP Olsztyn.

Wraz z zakończeniem rozdania wyróżnień Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Skarbu Państwa dla przedsiębiorców z regionu, rozpoczęły się żywe dyskusje. Dziennikarka ze stacji TVP Olsztyn, Ewelina Gołaszewska, przeprowadziła wywiad m. in. z Panem Markiem Szczepanikiem Wiceprezesem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który przekonywał, iż przedsiębiorcy podchodzący do ppp z dozą nieufności jeszcze kilka lat temu, dzisiaj są w większości przypadków na partnerstwo gotowi. Bartosz Korbus z Instytutu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego z  kolei podkreślił, iż z punktu widzenia eksperta należy dobrze przygotować projekt oraz go nagłośnić już na etapie poszukiwania partnera prywatnego. Ponadto, widzowie zostali zaproszeni do odwiedzenia strony Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, na której znajdują się wszelkie informacje na temat projektu systemowego.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu on-line, który znajduje się na stronie TVP Olsztyn - tutaj link (wywiad rozpoczyna się od minuty 7).

Ważne informacje
*** Już 5. grudnia w Warszawie pierwsza konferencja ppp po wyborach samorządowych: III edycja „Speed uppp Poland” ***
Statystyki
Dziś odwiedziło nas:
253 osób.

W poprzednim miesiącu:
3501 osób.
Archiwum
opera_wroclawska_gmach1_1 Rozbudowa Opery Wrocławskiej w formule ppp
Kolejne partnerstwo publiczno-prywatne we Wrocławiu W dniu 4. września opublikowane zostało ogłoszenie o koncesji na „rozbudowę ...
Wroclaw_150 Warsztaty PPP: rewitalizacja, Wrocław 12. października
Warsztaty PPP w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego Instytut PPP wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa ...
do góry Partnerzy
Designed by EXPROMO | Developed by APCONA